"+nasıl bir şey bu aşk? -biraz kafa sikici dürüst olmak gerekirse." -skins

Better Call Saul tartışma forumu

Tüm Forumlar > Better Call Saul > Başlamadan önce Breaking Bad'i izlemelimiyim?

yeni konu aç Başlamadan önce Breaking Bad'i izlemelimiyim?

Breaking Bad'i çok yarım yamalak izledim, bu diziye başlamadan önce Breaking Bad'i bitirmelimiyim? Dizi BB hakkında spoilerlar veriyormu yani?

Breaking Bad izlenmeden olmaz Asla Asla :D

breaking bad'i izlemeden Better call saul izlersen kıymeti anlaşılmaz :D

sen hic bir sey izlemeyi hak etmiyorsun!

kesinlikle

breaking bad 6 sezonu 6 günde bitirdigim , bir solukta bitirmeseydim keşke diye pişman oldugum , dizi bittiginde acaba jess napıyodur diye dalıp dalıp gittigim , dizideki karakterler gibi düşünmeye başladıgım daha böyle bir dolu cümle kurabilrim . hayatımda izledigim en mükemmel dizidir :) ve dolayısıyla beter call saul cok iyi gelecek. kısaca önce breaking bad i izlemeni tavsiye ederim ama bunlada devam etsen bir sorun cıkmaz zaten bölümler yayınlanana kadar sen breaking bad ı bitirmiş olurun :)

Şuanda yaptığın herşeyi bırak ve git Breaking Bad e başla.Bu dizi belki efsane olacak ama o zaten efsane.
Dikkat çekmek istediğim konu Breaking Bad izlemediysen hiçbi diziye başlama.Beklentilerini çok yükselttim galiba :)

çoğunluğa katılıyorum, zira dizi saul goodman'ın nasıl breaking bad deki gibi bir avukata dünüştüğünü konu alıyor, yani bb izlenmeden pek bir anlamı yok

bölümleri birbirinden bağımsız ilerleyen bir diziye başlıyorsun gibi düşün. İlerki bölümleri anlamasan bile dokunuşları hissedersin

Bu "yüzüklerin efendisini izlemedim Hobbit i izleyebilir miyim?" gibi bir soru, tabi ki izlenir zaten öncesini anlatıyor ama asıl filmi izlenmeden, öncesi izlenir mi ya? :D
Ki bana kalırsa Breaking bad izlenmeden önce hiç bir yabancı dizi izlenmemeli :D

Hikaye Breaking Bad'den tamamen ayrı bir şekilde ilerliyor.

Yukarı Çık