"ancak IQ’nuz benden daha yüksekse ne düşündüğünüzle ilgilenirim." -fringe

Breaking Bad tartışma forumu

Tüm Forumlar > Breaking Bad > Çok sıkıldım

yeni konu aç Çok sıkıldım

Dizinin ilk 5 bölümünü izledim.Resmen bitsede uyusam diye dua ediyordum.Çok sıkıldım diziden ve PB ile kesinlikle karşılaştırılamaz olduğunu düşünüyorum.Sizce 2.sezonda veya daha sonra açılıyor mu dizi yani devam etmeli miyim ?

dizi yavaş yavaş açılıyor izlemeye devam et pişman olmassın ama pb ile karşılaştırmak yanlış ama dediğin doğru pb daha hızlı işleniyor ve hep yeni sorunlar cıkıyor karsınına insanın bunda bir kac sorun yavas yavas isleniyor ama cok güzeldir devam et

Bende başka bir siteden 2-3 ay önce yorumlardan etkilenip izlemeye başlamıştım. Bence de sıkıcıydı. Seveni vardır saygı duyarım ama bence o kadar da abartılacak bir dizi değil. Birisi diziye ''harika,mükemmel,süper'' diyor diğeri de ''acaba öyle mi?'' kafasıyla değil ''ooo kesin mükemmeldir o zaman'' kafasıyla izlediği için o da doğal olarak aynı şeyi yorumlara yazıyor. 1,5 sezon izledim hiç de akıcı falan değil amk bayılıyordum izlerken :D Şu an 'keşke o zamanı Sherlock'a ya da başka değecek bir diziye harcasaymışım' diyorum. Prison Break'e de yorumlardan okuyup başlamıştım harbiden de söylendiği kadar varmış ve şu an tekrar izliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=dy_DASt7hDs

Prison break ile karşılaştırılamaz dediğine göre büyük ihtimalle prison breakı bitirmişsindir yada en az 50 bölüm izlemişsindir peki daha 5 bölüm izlediğin bir diziyi niye karşılaştırıyorsun mk breaking bad in sadece 5. sezonu prison breakin tamamına bedeldir

3 sezon izledim bende sıkıldım bıraktım. Sonra better call saul'u izleyip geri döndüm sırf avukatın hatrına izliyorum şimdi

arkadaşlar şunu keşke anlasanız;
pb aksiyon dizisi olaylar akıcı ve heyecanlı olmak zorunda ama breaking bad e baktığınızda aksiyon dizisi değil dram ve kara mizah var bu iki diziyi karşılaştırmak doğru olmaz (aksiyon arayanlar 4. ve 5. sezona bakabilir)

bu dizi tamamen abartı izledigim diziler arasında ilk 10a bile giremez

Breaking Bad in ilk bitirmiyipte dizinin sıkıcı olduğunu söyleyenler, lütfen bir daha yabancı dizi izlemeyin!

Diziye 2 gün önce başladım her bölüm daha da eğlendim şimdi 2.sezon 10.bölümdeyim ve birçok dizi izleyip bitirdim BMS'ten sonra en çok sevdiğim dizi siz ilk sezonlarda ipin koptuğu yerde bırakın

haklısın pb ile karşılaştırılcamaz bb en iyileri

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık