"geçmemize izin ver yoksa kendimi vururum!" -doctor who

Breaking Bad tartışma forumu

Tüm Forumlar > Breaking Bad > Çok sıkıldım

yeni konu aç Çok sıkıldım

Dizinin ilk 5 bölümünü izledim.Resmen bitsede uyusam diye dua ediyordum.Çok sıkıldım diziden ve PB ile kesinlikle karşılaştırılamaz olduğunu düşünüyorum.Sizce 2.sezonda veya daha sonra açılıyor mu dizi yani devam etmeli miyim ?

bu dizi için abartı diyenler kesin pb izleyip pb ile bb karşılaştırmalarını gördükten sonra bu dizide ne varmış diye başlayanlar zaten izlemeyin siz bu diziyi

https://youtu.be/sMbA-ZfYvh8 şunu izle yeterli olur olmazsa sende sıkıntı

Sen izleme kardeş zaten sıkılıyorsan

5 bölüm izleyip bırakırsan bi şey anlamazsın tabi. Asıl anlatılan şey zaten aile babası kendi halinde olan bi adamın degişimi. Breaking Badi sevmeyenler olaya o kadar sıg bakıyo ki asıl olanı anlayamıyor. Anlayamicaksan izleme daha iyi zaten.

Hele sen bi beşinci sezona gel o zaman gör

Bu Breaking Bad fanatikleri kadar aptal dizi fanatikleri görmedim.Diziden anladıklarını sanıyorlar:)
Ben tüm iyi niyetimle 17 bölüm sabredebildim anca. Sürekli daha iyisi olur olur derken, yanılmışım.1-2 bölüm güzeldi kalanları değil. İdare eder bir dizi. Yoklukta belki izlenir.
Çoğunluk nerede ise, orada olmak diziden anlamak değildir.Ya da sırf IMDB puanı yüksek diye bir dizi kaliteli olmaz.
Ha bu iş görecelidir denirse, ona amenna.Başım gözüm üstüne. Ama sırf IMDB puanı yüksek diye ya da çoğunluk bu diziyi seviyor diye o dizi güzel olmaz. Sizin sevdiğiniz bir diziyi herkes sevmek zorunda değil. Game of Thrones ve Prison Break hatta Merlin ve Hannibal bile birkaç gömlek üstün bu diziden.
Bu dizi ve Arrow, beni hayal kırıklığına uğrattı.

ozgurceyorum dizinin tamamını izlemeden bi şey anlaman mümkün degil zaten... himym gibi bolumluk degil olaylar butune bakıp gormen lazım

bi şey anlaman mumkun degil biraz yanlıs bi tabir oldu ama onemli olan adamın nasıl meth yapıp para kazandıgı degil degisim sureci bunu gormen icinde haliyle zaman gerekiyo

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık