"bu da bir rüyaysa, beni uyandırmaya çalışan herkesi öldürürüm." -game of thrones

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > Daredevil Düşük Bütçeli Batman

yeni konu aç Daredevil Düşük Bütçeli Batman

...olarak düşünen tek ben miyim?

evet

resmi arrow ve flash olan adamı kahramanlar konusunda ciddiye almam o yüzden cevap vermiyorum

Bu diziyi Marve Dc kapışmasına çevirip taraflı gözle izleyenlerdensin heralde... Yanlış anlama ama tam bir gerizekalısın. Benim çocukluğum Batman ve Süpermanla geçti o yüzde Dc ye ayrı bir sempatim vardır ama sırf Dc yi Marverdan daha çok seviyorum diye Marvelın yaptıklarını karalayamam. Dizi sektöründe Daredevil dizisiyle birlikte bana Arrowu da Flashı da unutturdu Marvel Filimlerinde de aynı başarıyı sürdürüyor. Bırakın da insanlar ergen ergen karşılaştırmalar yapmasın ve bu dizileri tarafsız gözle keyif alarak izlesin. Adamlar yapıyor bizde izliyoruz işte daha ne.

Salak salak konuşma.

zeka sahibi olduğun zaman bu konuyu tartışırız

@Uygarkara söylenecek her şeyi söylemiz zaten.. Bende Dc ciyim ama adamlara da saygı duymak lazım taş gibi dizi yapmışlar. Arrowu da Flashı da bıraktim Daredevil izliyorum

yani dc yle marvel ı karşılaştırmak... hani iki tarafın da çok güzel kahramanları var iki taraf da başarılı. İki tarafın da dizi/filmlerini izlerken sanki izlediğiniz şeyi yapan firmanın başka bi rakibi yokmuş gibi izlerseniz izlediğiniz dizi/filmden daha çok zevk alırsınız. Atıyorum arrow izlerken ama daredevil daha iyi yok yok flash daha mı iyi diye karşılaştırma yaparsan zevk alamazsın

Bir cumleyi okuyun kardeşim. Karşılaştırma yapmış mıyım diye :D Karşılaştırma yapmadım sadece fikrimi sundum. Ben Marvel severim Dc severim ayrım yapmam. Duşuk butçeli derken Bruce Wayne ve Matt Murdock anlamında söyledim. Lutfen biri bir şey yazdığında kendi duşunduğunuz uzerinden değil benim yazdığımı okuyarak yorum yapın!

felsefesi batman gibi. kendi korkularını yenmek, korkularının üstüne gitmek ve korku olmak gibi. kostümü de batmani andırmıyor değil. evet benziyor bir çok yönden ve düşük bütçeli olmasının sebebi de matt murdock'un varoş çocuğu olması ve bu durum senin cümleni mantıklı kılıyor:)

futbol takımı tutar gibi çizgi roman karakteri falan tutuyorsunuz.seyredin kavga etmeyin

Yukarı Çık