"hepimize mutlu bir sona inanmamız öğretildi." -south park

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > Daredevil Düşük Bütçeli Batman

yeni konu aç Daredevil Düşük Bütçeli Batman

...olarak düşünen tek ben miyim?

Daredevil ın bu kadar tutması halktan biri olması.Spider Man de öyle.Varoş çocuğu diyen arkadaş ne ima etmiş acaba ?

Demek istediğim @SladeReisSker'in dediği ile aynı şeydi. Ama herkes olayı başka yerlere çekmiş, anlamak istediği gibi anlamış. @gladsheim arkadaşım benim kimseyi tuttuğum da yok çalıntı falan da dmek istemedim. Sadece benziyorlar demek istedim o kadar.

Şahsen Marvel'ı daha çok sevmeme rağmen en sevdiğim herolar Dc'de Yani bence karşılaştırmak mantıksız yok o bunu çalmış yok o buna benziyor yok deadpool deathstroke'un prody'si tarzında şeyler hoş değil ona bakılırsa Arrow ve Batman'in hikayeleri neredeyse birebir aynı..Gerek Yok böyle şeylere

Bende dcciyim kardeşim ama kimseye durup dururken marvel karakterlerini seviyo diye daldığım atarlandığım olmadı sorun kimsede değil sizde. Ve bencede daredevil e düşük bütçeli batman denebilir hatta bence yeni ismi düşük bütçeli batman falan olsa fena olmaz qöwsednqwmgb ve unutmadanda @murdockisgod vurdu gol oldu qweRMqwÇMTÇQWMtÇNMQWTÇNQW

Şimdiye kadar hiç aklıma gelmemişti ama düşününce baya benzerler.

Aslında pek de alakası yok... Sonuçta Bruce Wayne'i bir iş adamı olarak, Matt Murdock'u da bir avukat olarak alırsan, maddi açıdan oluşacak farkı zaten düşünebilirsin. Pek de alakaları yok benzerlik açısından.

İki taraf da genelde geceleri vardiya yapıyor, iki taraf da öldürmüyor düşmanlarını, iki tarafın da yöntemleri biraz saldırganca, evet. Açıkçası bu iki kahraman benim favorilerimden biridir, o yüzden pek de karşılaştıramam ama benzetme nedenini anlıyorum.

Fikrimi soracak olursan pek de değil tabii ki. En başta da dediğim gibi belirgin farklılıklar var.

DC'ciymişler diğerlerde Marvel'ciymiş :ASD yok biz teenwolfçuyuz sizde supernaturalcisiniz :D

asıl Arrow , Batman'e benzetiliyor . Bu konularda biraz araştırma yaparsanız daha etkili bir tartışma olur .

Ağır bir The Flash fanatiği olarak bu dizi hem The Flash hem de Arrow'dan daha güzel geldi bana

Prensip olarak benziyorlar sadece

Yukarı Çık