"bilirsin cehennem ateşi kadının öfkesinin yanında sönük kalır." -supernatural

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > Daredevil Tutar mı ? Beklediğimize Değdi mi ?

yeni konu aç Daredevil Tutar mı ? Beklediğimize Değdi mi ?

Evet Gençler Kaç Aydır Beklediğim Ve Beklentimi Kat Kat Yükselten Beni 1.Bölümüyle Kalbimden Vurdu Ne Yalan Söylüyüm Charlie Cox Rolünün Hakkını Sonuna Kadar Vermiş.

Bu Dizi Tutar imbd bile 9.7 vermiş gerisini siz düşünün artık :D

Evet olumlu olumsuz herkesin yorumunu merak ediyorum lütfen Arrow Veya The Flash'le karşılaştırmayın ne alaka diyeceksiniz bazıları karşılaştırmış cok sinirlendim dizi yeni başlamış adam bir arrow veya the flash değil kalitesiz demiş töbe töbe !

Beklediğinize değdi mi gençler :)

açıkçası tam beklediğim gibi geldi beğendim dc arrowu sokunca piyasaya marvelda geri kalmak istemedi ama bunu daha çok sevebilirim görücez konuları işleyebilecekler mi

çok iyiydi bence beklediğimize değdi :D

Bence kesinlikle değdi. Biraz karanlık bir tonu var. Şahsen beklediklerim arasında en yüksekde olmasa da (şu an marvel dizi olarak jessica jones'u büyük bir heyecanla beklemekteyim) gayet hoştu. Dövüş sahneleri çok güzel. Çevirmenin de eline sağlık çok güzel çevirmiş.

Beklediğimize deydi kesinlikle çok iyidi. arrow ile karşılaştıranlara gelince onların yaşı belli zaten

Güzel dizi olacak abi. Daredevil bu. Vallahi güzelim karakter. Konusu güzel, karakterler güzel. Hazırda bir de çok güzel hazırlıklar yapılırsa sonra Daredevil de hak ettiği değeri alacaktır.
İlk bölüm fazlasıyla yeterliydi.
Fazlasyla realist ve epik olduğunu da söylemeliyim.
Birde karakter hakkında biraz bilgili olmak artı sağlıyor.

Beklentim yoktu aslında Dizilab facebook sayfasında görünce ilgimi çekti izledim lakin ne öyle 9.7 lik bir şey vardı ne de çok güzel di . Öncellikle dizidelerde hata olabilir fakat daha ilk bölümden de bu kadar göze sokulmazki .Kadının yalan söylediğini bile bile "Bize yalan söylemediğin için tişikkirlir ^^ ehe" tarzı bir şekilde işe almak saçma . Hani bunu dersin işin yoksa fakat adam gitti işe aldı. Ondan sonra adamla gitti uzun uzun pilavlı muhabbet yaptı yüz yüze , yüzüne baka baka soyundu ama yinede adamı tanıyamadı. Yüzünün yarısı ay parçası gibi açık , ses tonunda en ufak değişiklik yok ama tanımadı. Onun dışında zaten sadece gözlüklü bir biçimde cool cool dolaşmasını izledik. Bana göre abartı bu kadar " AAABİ ÇOK İYİYDİ BE" lafları . Daha ilk bölümden yapılması yanlış en azından. Neyse bakalım ilerki bölümler ne göstericek.

Farkettiniz mi bilmiyorum intro şahane olmuş dövüş sahneleri muazzam gözüme hiç bir şey batmadı 50 dakika film tadında gibiydi Flash-backler zaten tam yerinde tozunda olmuş ve 1 hafta bekleme durumuda yok bir kaç güne 13 bölümün tamamı altyazılı olarak karşımıza çıkacaktır.

arrow gibi yeni yetme dövüşmüyor, flash gibi yeni yetme durmuyor.
her şey tam yerli yerinde kısaca, kesinlikle harika olacak :)

Marvel a çocuksu diyenlere iyi bir ders oldu bir dizi.Gayet gerçekçi,karanlık ve epik.Şahsen bayıldım diziye.İleride çıkıcak diğer Netflix-Marveş yapımı diziler içinde umutlandım :)

Elektra 2.sezon gelebilir diyorlar.Malum 1.sezonun tümü Netflixte yayınlandı.

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık