"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > Daredevil Tutar mı ? Beklediğimize Değdi mi ?

yeni konu aç Daredevil Tutar mı ? Beklediğimize Değdi mi ?

Evet Gençler Kaç Aydır Beklediğim Ve Beklentimi Kat Kat Yükselten Beni 1.Bölümüyle Kalbimden Vurdu Ne Yalan Söylüyüm Charlie Cox Rolünün Hakkını Sonuna Kadar Vermiş.

Bu Dizi Tutar imbd bile 9.7 vermiş gerisini siz düşünün artık :D

Evet olumlu olumsuz herkesin yorumunu merak ediyorum lütfen Arrow Veya The Flash'le karşılaştırmayın ne alaka diyeceksiniz bazıları karşılaştırmış cok sinirlendim dizi yeni başlamış adam bir arrow veya the flash değil kalitesiz demiş töbe töbe !

Beklediğinize değdi mi gençler :)

Degdi mi degmedi mi bilemiyorum filminden aşık oldugum bir karakter evet dovus sahneleri guzeldi fakat daredevil 15-20 adamı 5 dakkada yere seren bir karakter bir adamda bu kadar ugrasması ve buyuk bir karakter olmamasına ragmen biraz sarstı en cok uzen nokta ise filminde sopasıyla vurarak sonar seklinde goruyodu onu katmamıslar dizisine beklentimin biraz altında cıktı bakalım nereye gidecek tabi daha cok taze...

Dizinin güzel tarafı oyuncular karekterlerin içene tam oturuyor eksik tarafı görsel efekt konusunda hayal kırıklığı.

Bizimkiler ne zaman fatmagülün suçu ne modundan çıkıp bilim kurgu çeviricekler onu merak ediyorum

Beklediğime gerçekten değdi.

imdb 9.7 vermiş felan değil. imdb'de puanları seçkin üyelein verdikleri oylarla belirleniyor. Diziye daha, az kişi oy verdiğinden dolayı öyle. İlk başka ben 9.8 olarak görmüştüm hatta şimdi baktım 9.6. o zamanla düşer. Kişiler oylarını versin ondan sonra görürüz. şu an dizi güzel ama bence bu dizi 9.6 değil de 8-8.5 olması lazım.

İlk bölüm güzel ama sezon bitmeden yorum yapmak doğru olmaz. Her bölüm böyle avukat kafasında gideceklerse vasat olur ama ana bir senaryo üzerinden giderlerse efsane olabilir. Ama büyük ihtimalle ilk dediğim gibi her bölüm ayrı davalara bakacaklar. Bu arada marvel hala çocuksu. istisnalar kaideyi bozmaz.

Sanki her bölüm bir film tadında, beklentileri karşıladı bana göre

Soundtrackler güzel, intro harika, çizgi romana uygun gidiyor Karen Page falan da var ve güzel, MARVEL dizi ve çizgi romanlarda çekinmeden şiddet ve kan kullanıyor, filmlerde genel kitli olduğundan çok kısıyor bu da beni üzüyor. Neyse dizi on numara burdan yürür gider MARVEL. (DC'nin bütün dizilerini yerin dibine gömdü bu dizi kısaca :3 )

Şu an 4 bölümü izledim ve beklediğime deydi diyebilirim. Hemen sazanlar DC ile karşılaştırmaya başlamış. Gözümden kaçmadı.

@ blueEnchanter o sazanları boşver onların beyni yok işte naparsın.Salagın biride izlemediği diziye çöp demiş gülsem mi ağlasam mı bilemedim

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık