"söz veremem ama denerim, denemeyi denerim." -bart simpson

Fear the Walking Dead tartışma forumu

Tüm Forumlar > Fear the Walking Dead > Dizi Güzel mi ? Değil mi ?

yeni konu aç Dizi Güzel mi ? Değil mi ?

Dizi bence çok güzel fakat nasıl takip edebilirim birisi yardımcı olursa sevinirim.

friends i başında hiç sevmemiştim ki sonra aşık oldum @sergenspn seninki çok genelleme bir yorum olmuş. ki bu diziye de ilk bölümden kanım kaynamıştı. bu arada takip etmesen de bişey farketmez bence her pazartesi anasayfada yeni bölümleri görünecek zaten bölüm yayınlandığında bildirim falan da gelmiyor

@Stannis Baratheon arkadaşa gösterdiğin ilgi alaka muhteşem senin gibi insanlardan daha fazla lazım bu siteyeç Takipteyim bundan sonra :)

Takip etmenin birden fazla yolu var her pazartesi 12'de uyanıp dizilab'a bakmak :D

güzel yani twd ile ilgili her şey güzel :D

@Rewolstab dostum eğer adblocker gibi bir eklenti falan kullanıyorsan normal bir durum böyle şeylere denk gelmen.Yada internet bağlantın yetersizdir.Yoksa normal bir durum değil bu.Tavsiyem tertemiz firefox kur.Oradan dene.Tarayıcı büyüklüğünü %100e ayarla.Bazen net sağlayıcınla alakalı bir problem oluyor bu.Netin izlemeye falan yetiyor ama sayfayı tam yüklemiyor.Sen önerdiğim çözümleri dene olmazsa netinde problem olabilir.Tabi nereden girdiğine falanda bağlı.Pc,mobil vs...Detay vermen gerek.

Sorunu çözülmüş zaten ya.Farketmemişim.Neyse geçmiş olsun :D

Dizi izlemeyi bakmak zannedenler güzel değil demiş, bağzılarının sebebleri olabilir ama çoğu "APTALLIK" benim için. Dizi harika, bölümlerinin hızla gelmesini iple çekiyorum diyebilirim. O derece sevdim diziyi. Müthiş bir yapım olmuş. Sanıyorlar ki ilk bölümde aksiyon başlayacak herkes birbirini amuda kalkıp öldürücek erzak kapışması olacak. Ulan bi gidin ya. Nedesem boş cidden.

#Rewolstab @Stannis Baratheon anlatmış aslında ve 2 hafta geçmiş konunun üzerinden ama ben yine de ekliyeyim.Adlock'un bazı serilerinde buton kod içeriğinden dolayı engelleniyor ve gözükmeyebiliyor.Seriden kastım (adblock pro,super,plus vs.) gibi.

Abi dizi harika twd de ilk bölüm sıkıntıdan geberirken bunda pazartesiyi iple cekiyorum. Gerilimi de aksiyonu da dibine kadar hissettiriyor.

Yeni konu açmadan sorumu bu konu altından yapıyım ;

TWD yaklaşık 7 bölüm izledim konusu ve olayları beni sarmadı. Diziyi kötülemiyorum kesinlikle ama zombi dizisinde ne kadar ne olabilir ne oldu aynı şeyler diyerekten sarmadı beni tabii vardır güzel yanları da neyse. Dediğim gibi izlemedim ama bu diziye başlamalı mıyım daha hoş mu nasıl TWD'e göre çoğu yorumda daha çok özlettircek bu dizi kendini yazıyordu.

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık