"dostlarını yakında tut, düşmanlarını daha yakında…" -prison break

Fear the Walking Dead tartışma forumu

yeni konu aç morales kimdi?

morales yazdığımda twd ilk sezondan fotoğraflar çıkıyor ama 5.sezon diyede koymuşlar. etrafta geri dönüyor ftwd ile falan yazmışlar. ben bir türlü hatırlayamadım ya var mı hatırlayan birisi?

Bende bu adamı ne zaman kullanıcaklar diyodum. Ben bir şekilde Rick'lerle tekrar karşılaşır sanıyodum ama FTWD'de de kullanırlarsa süper olur.

Bu morales, İlk sezonda Rick'ler Atlanta'dan Labaratuar gibi bişeye gidiyorlardı ya bunlar onlardan ayrıldı biz gelmiyoruz dediler. Rick'de bunlara silah verdi gittiler.

hadni kuzenleriyle buluşup gidicek bikaç kişi vardı ya onlar rickin silah verdiği ve bu ftwd deki berberde kuzeniyle buluşmaktan bahsediyor heralde onlar

Morales ailesiyle birlikte shanenin grubundaydı binevi liderliğini yaptığı için shanenin grubu diyorum.2.bölümde glen ile birlikte bunların kampına gitmişlerdi hatırlarsın rick ailesini bulmuştu orda falan filan 1.sezonun sezon finalinde rick shane i hastalık kontrol merkezine gitmeyi ikna etmek için tabiri caizse götünü yırtmıştı :D binbir zorlukla onu ikna etmeyi başardıktan sonra hastalık kontrol merkezi Cdc) ye grupça gitmeye karar verirler.O sırada morales onlarla gelmek istemediğini söyler ve ailesini alıp gider nereye gittiklerini hatırlamıyorum şuan akrabalarının yanına gitmek istediklerini söylemişlerdi sanırım yalnış hatırlamıyorsam o bölümden sonrada bir daha gözükmediler

Aynen Marcus'un dediği gibi oldu. Arabayla gittiler silah vermişlerdi sanırım. Bir daha gözükmediler ama taa Atlantadan onca yolu tepip LA'ye varmaları düşük bi olasılık yani baya dişli olmalılar

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Yalnız twd hastalıktan çok sonrasında başlıyodu baya 90 gün sonrası falan bu ftwd 4. bölümünde daha 9. günde hani ona göre ele almak lazım belkide LAdan atlantaya gitcekler ;)

Bunx'un dediği olmaz zaman farkı var

arkadaşlar moreles kendi twitterindada duyurmuştu hatta twd ye geri dönme gibi bişey galiba burada çıkacak karşımıza

yorumu yazdıktan sonra hemen açtım o bölümü ilerleterek bakayım diye şansıma 16.dakikalara ilerletince karşıma direk morales çıktı yanılmıyorsam eğer :D merle'yi kelepçeyle bıraktıkları yerde hatta karşılaşmışlardı değil mi? merle,tdog,glenn,morales,andrea,ismini bilmediğim biri daha bir rick.

yalnız bayağı bir hüzünlendim, etrafımdan birileriymiş gibi. carl ufacık bir şey son sezounu hatırladıkça alaka bile kuramıyorum. dale,andrea,andrea'nın kardeşi,shane.. bunlardan sonra dizinin yeni karakterlerini nasıl kolay benimsemişim diye hayret ettim

serraklcp ama bu dizi olayların en başını gösteriyor, twd gibi ilerledikten sonrasını değil yani zaman farkı var. o yüzden öyle bir ihtimal düşük değil gibi geldi bana :/

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık