"herkesin hayatına kimse karışamaz." -bir dost

Fear the Walking Dead tartışma forumu

yeni konu aç morales kimdi?

morales yazdığımda twd ilk sezondan fotoğraflar çıkıyor ama 5.sezon diyede koymuşlar. etrafta geri dönüyor ftwd ile falan yazmışlar. ben bir türlü hatırlayamadım ya var mı hatırlayan birisi?

Morales dediğiniz karakter Morgan mı?

Yalnış gelmedin de morales düşündüğün kişi değil bence. googledan arat morales family twd falan yaz. evet haklısınız LA'den atlantaya gitmeleri olası.

The Walking Dead İlk sezondaki kamp grubu CDC'ye gitmek için yola çıkmıştı bu Morales abimiz ve aileside bu kamptaydı Grubun erzağından cephanesinden biraz alarak CDC'ye gitmek yerine Kamptan ailesiyle ayrılmıştı.Ve Daniel'in ilk bölümlerde bahsettiği meşhur kuzenin Morales olabileceği söyleniyor.Moralesin Fear'a geleceği garanti fakat Daniel'in kuzeni mi olur bilinmez. Hatta bunu dizilab'a ilk ben yazmıştım eheheu

hepinize teker teker çok teşekkür ederim, hepinize bol zombili seyirler diliyorum! :)

furkanyetkiner cevap verdim sanıyorum vermemişim, özür diliyorum. zorlada olsa hatırladım moralesin kim olduğu bekleyelim görelim artık :>

Morales,FTWD'de yok TWD'nin ilk sezonunda olan şişko bi abimizdi karısı ve çocukları vardı.Kampa zombiler saldırınca ailesiyle birlikte bir yere gittiler ama ondan sonra gösterilmedi büyük ihtimalle bir daha da gösterilmez belki de ölmüştür :D

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık