"ucube olmanın avantajı, daha güçlü hissetmen." -house md

Friends tartışma forumu

Tüm Forumlar > Friends > Başlamayı düşünenlere

yeni konu aç Başlamayı düşünenlere

Bütün dizilerin genelde böyle bir başlığı vardır, bu dizininde oluşturmak bana kısmetmiş. Kesinlikle başlayın. İnanın kısacık insan hayatınızda yaptığınız en güzel şeylerden biri olacak Friends izlemek. Bu dizi onlarca ödül almış, finali dizi tarihinin en çok izlenen 4. finali olmuş bir dizi. Öyle ki oyuncuları hiçbir şey yapmasalar bile yıllık kişi başı 2 milyon dolar para almakta. Dizinin yurt dışında nasıl bir gücü olduğunu siz düşünün. İsmi lazım olmayan diğer diziye gülebilmeyi başardıysanız bu dizide kahkaha atacaksınız. İlk bölümleri biraz sıkıcı, ama emin olun karakterlere alıştıktan sonra günlük yaşantınızın bir parçası haline gelecek. Neyse iyi seyirler, başlama fikri oluştuysa kafanızda ne mutlu bana.

Konu açıcakdım bunu gördüm eyvallah aklıma takıldı 4. en çok izlenen finali var demişsin diğer 3 ü nedir biliyormusun ?

Eski diziler. 1- M*A*S*H 2-Cheers 3-Seinfeld 4-Friends
Mash askeri bir dizi, beni pek sarmadı fakat cheers ile seinfeldi de şiddetle öneririm

Eyvallah saol

Bence hemen başlamalısınız. Asla pişman olmazsınız.

Uzun zamandır başlayacağımbaşlayacağım diyorum ama sezon sayısının fazla olması yüzünden hep vazgeçiyorum. Şuan başlayacağım sanırım.

Kesinlikle başlamalısınız. Hatta öyle ki sinirlendiğinizde veya canınız sıkıldığında bir bölüm açın ve izleyin neşeniz hemen yerine gelir. Uzun olmasına bakmayın zaten neredeyse her bölüm farklı bir konu içeriyor. Şahsen ben 6. sezonu iki günde bitirmiştim. Çok samimi bir dizi. Hem bölüm süresi de kısa 20-22 dk falan sizi asla sıkmaz. Her karakteri ayrı ayrı seveceksiniz. En azından bir ilk sezonu izleyin zaten gerisi gelecektir. Ben daha diziyi bitirmedim 8. sezondayım ama bitiren tüm tanıdıklarım diziyi 3 veya 4 kere izlediler.

How I Met Your Mother a da başlamanız tavsiye ederim akradaşlar bence Friendsten daha güzel.

YAZMA ARTIK FRİENDS SAYFASINA GERİZEKALI ÇOCUK YETER SORUNLU MUSUN SEN APTAL? MANYAK MIDIR NEDİR DELİRTTİN İNSANI BİR ŞUNUN AÇIP YORUMLARINI OKUYUN ALLAH AŞKINA GERİZEKALI

Ya salakmısın nesin benim düşüncem sana nolyuo Allahım ya.Oğlum beyin özürlüsümüsnün istediğim yere fikrimi yazarım fikrimde friendsin kötü olduğu seni ilgilendirmez yeter mk çocuğu orospumusun nesin sorunlu gerizekalı Allahım beynine sıçsınlar senin sanane sanane mk sanane

yav yeter bi susun sen robinandbarney heryerdesin amk friends'e bir sataşmadan dur be tamam anladık himym seviyosun

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık