"şiddet kendi iyiliği için hiç bir sonuca varamaz." -oz

Friends tartışma forumu

Tüm Forumlar > Friends > Başlamayı düşünenlere

yeni konu aç Başlamayı düşünenlere

Bütün dizilerin genelde böyle bir başlığı vardır, bu dizininde oluşturmak bana kısmetmiş. Kesinlikle başlayın. İnanın kısacık insan hayatınızda yaptığınız en güzel şeylerden biri olacak Friends izlemek. Bu dizi onlarca ödül almış, finali dizi tarihinin en çok izlenen 4. finali olmuş bir dizi. Öyle ki oyuncuları hiçbir şey yapmasalar bile yıllık kişi başı 2 milyon dolar para almakta. Dizinin yurt dışında nasıl bir gücü olduğunu siz düşünün. İsmi lazım olmayan diğer diziye gülebilmeyi başardıysanız bu dizide kahkaha atacaksınız. İlk bölümleri biraz sıkıcı, ama emin olun karakterlere alıştıktan sonra günlük yaşantınızın bir parçası haline gelecek. Neyse iyi seyirler, başlama fikri oluştuysa kafanızda ne mutlu bana.

How I Met Your Mother da izlemiş biri olarak yazıyorum. Şu an 6. sezondayım ve kuşkusuz en iyi sit-com dizisi diyebilirim. Karakterlere cidden baglanıyorsunuz ve izlerken keyif alıyorsunuz. Arkadaslıgın ne anlama geldigini size ögretiyor. Himym'ı da kötülemek istemiyorum cünkü o da finali haric güzel diziydi :) Bu arada himym'da friendsten alınmış çok fazla şey var izleyince göreceksiniz. Daha fazla söze gerek yok sanırım iyi seyirler ^^

Kesinlikle bu diziyi izlemeden ölmeyin.Ben 5 kere bitirdim ve ilerde yine başlamayı düşünüyorum.Çok samimi çok sıcak izlerken keşke ben de onların arasında olsaydım diyeceksiniz ve bittiği zaman sanki yakın arkadaşlarınızı kaybetmiş gibi üzüleceksiniz.

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık