"dünden ders çıkar, bugünü yaşa, yarın için ümitlen." -albert einstein

Hannibal tartışma forumu

Tüm Forumlar > Hannibal > 3.Sezondan kimse memnun değil

yeni konu aç 3.Sezondan kimse memnun değil

okudugumun bütün yorumlardan sıkıldım,cok ağır işliyor,saçmaladılar gibi yorumlar gördüm ki bazıları hiç haksız değil son sezon olabilir iptal edilmesi böyle sıkıcı ve eski sezonlar gibi olmamasından dolayı olabilri diyeceğim 2.sezon bile iptal edilme durumu vardı ne desem bilemedim ki hannibal lecter gibi adama hayran olduysam böyle iptal edilme gibi durumlarına şaşırmıyorum artık.

3.sezondan memnun olmayanlar parmaklar kaldırsın.Keşke bu sezon efsane bi sezon olsaydıda harika bi veda olsaydı(Final yapma durumuna göre konuştum)

Memnun olmayanlar söyleyin bakim nedenleri felan yada memnun olanlar var mı ?

neresinden baktığına bağlı, final yapmadan önce hannibalın nasıl hannibal olduğunu anlamak bence gayet güzel bir konu.

gayet memnunuz..

Sezon muhtemelen 7. bölümden sonra Great Red Dragon geldikten sonra güzelleşecektir

Ben memnunum... Dizi çok farklı işleniyor. Hiç böyle senaryo görmedim.

Bu diziyi klasik müziğe benzetiyorum ben.

bence harika izlerken zevk alıyorum resmen tabiki ikinci sezonun verdiği tadı vermiyor ama üçüncü sezonda ayrı güzel

Mükemmel ötesi daha iyi olamazdı sanırım

son 3 bölüm 2.sezon havasındaydı 5.bölüm 2x12-13 dışında bütün 2.sezon bölümlerinden güzeldi bence.Red Dragon gelince efsane olur

2. sezon efsaneydi onun dışında 3. sezon güzel diyenler, marjinal takılmaya çalışan,bu bölümleri herkes anlayamaz ben anlarım havasında takılan burjuva ergenlerdir.

ilk iki sezondaki gibi ardı ardına olay olmuyor o yüzden sıkılanlar var kardeşime izletmeye çalıştım anlamadım sıkıldım deyip bıraktı. bence anlamamaktan ziyade dizi filmlerde hep cevap almaya alıştığımız için böyle. hannibalda iki ana karakterinde yaptıkları şeyleri neden yaptıklarını anlamıyoruz ama zaten anlatmaya çalışanda yok. şu an üçüncü sezonu sanat yapıyor gibi çekiyorlar ben aşırı memnunum bundan ama illa da anlıcam herşeyi deyipde cevapları bulamayanların sıkıcı demesinden bıktım lütfen bırakında diziyi biz marjinal takılanlar izleyelim rahatça

Yukarı Çık