"yeah mr. white! yeah science!!!" -breaking bad

Hannibal tartışma forumu

Tüm Forumlar > Hannibal > 3.Sezondan kimse memnun değil

yeni konu aç 3.Sezondan kimse memnun değil

okudugumun bütün yorumlardan sıkıldım,cok ağır işliyor,saçmaladılar gibi yorumlar gördüm ki bazıları hiç haksız değil son sezon olabilir iptal edilmesi böyle sıkıcı ve eski sezonlar gibi olmamasından dolayı olabilri diyeceğim 2.sezon bile iptal edilme durumu vardı ne desem bilemedim ki hannibal lecter gibi adama hayran olduysam böyle iptal edilme gibi durumlarına şaşırmıyorum artık.

3.sezondan memnun olmayanlar parmaklar kaldırsın.Keşke bu sezon efsane bi sezon olsaydıda harika bi veda olsaydı(Final yapma durumuna göre konuştum)

Memnun olmayanlar söyleyin bakim nedenleri felan yada memnun olanlar var mı ?

Konuyu açan arkadaş Flash ve The Originals hayranı.Favori dizisi bunlar olan birini Hannibal tatmin etmez zaten.Bu sanat dostum, biraz daha piş ondan sonra izlersin.

istediğim tartışma ortamı respect

dostum kafan mı iyi ? ben hannibalı 2.sezon agızım açık izledim farkettiysen her diziye konu acıyorum benim tek derdim herkesin benim gibi düşünüp düşünmediği sen kendince haklısın ben kendimce haklıyımdır sana katılanlar olur bana katılmayanlar olur öyle uzar gider 3.sezonda bırakmıştım sizin böyle sanatsal şeyler söylemeniz benim ilgimi çekiyor ha bırakmamın diğer nedeni ise laned olasıca kanalın böyle bi diziyi iptal etme düşüncesinden korktugum için.

@Quanture ne alaka bayım sizin gözünüz beyniniz yok mu bu dizinin neresi anlaşılmaz oruç oruç bile anlıyoruz biz. bir marjinal lafını da öğrendik haydi her boka marjinal diyelim.

ben bu sezondan aşırı memnunum dizi artık daha edebi ve anlamlı

harika ilerliyor. ben filmleri izlemediğim halde heyecanlı bişeyler olacağını tahmin ediyorum. umarım devam kararı alınır

son 3 bölümdür harika gidiyor

dizi ilk 2 sezon gayet olaylı bol vakaalıydı. fakat 3. sezonda Hannibalın durumu göz önüne alınınca haliyle daha az olaylı oldu dizi. olaylar 3. sezon başında Hannibalın psikolojisi bolca sanat bolca felsefe taşıdığı için ilk 2 sozunu bayılarak izleyenler bu sezon sıkılabilirler.

6. bölüme kadar sırf sanatsal çekimler ve özel efektlere yoğunlaşmışlar, biraz bayıcı olmuş. ancak devamında tekrar eski haline dönüyor dizi, ben gayet memnunum.

biraz geç oldu belki ama bence 3. sezon diğer sezonlara göre özellikle ilk sezona göre çok çok daha güzel ilk başladığımda çok sıkıcı gelmişti ama hiçbir diziyi yarım bırakmadığımdan izlemeye devam ettim iyi ki de etmişim

Yukarı Çık