"evrenin en dandik kuralı; bir şeye muhtaçsan, asla senin olmaz..." -the simpsons

How I Met Your Mother tartışma forumu

Tüm Forumlar > How I Met Your Mother > Sadece Finali İzleyenler Gelsin

yeni konu aç Sadece Finali İzleyenler Gelsin

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar sizce de Robin'in Ted yerine Barney'i tercih etmesi çok saçma değil miydi? Hani mis gibi Ted varken sen git abaza Barney'e tutul. Swarkles shipleyenler saldırmaz ise sevinirim aslxslkdlkx

Ya evet birazcık absürttü ama benim dizideki en sevdiği karakter Barney olduğu için hakaret abaza falan deme bence ayrıca zaten finalde ted robini geri kazandı o yüzden bu konuyu tartışmak mantıksız ki barney ile robin birlikteyken Ted in de sevgilileri falan vardı o yüzden Ted in bu konuda üzüldüünü düşünmüyorum

Barney abaza değil hocam sadece seks manyağı :D

ROBİN EN BAŞINDAN BERİ TEDLE OLMALIYDI AMA BARNEY AŞIRI SEMPATİK VE SEVİLEN BİR KARAKTER OLDUĞU İÇİN ONUNLA DA OLMASI BATMADI

dün akşam finali izledim ve gerçekten üzüldüm. öncelikle bitmemesi gereken bir diziydi ama finali açıkçası beni üzmedi. tedxrobin 'i elbette destekliyordum ama barney'in de hala robin'e bir şeyler beslediğini düşünüyordum sonunda. biraz karışık bir finaldi ama mutlu etmedi değil.

Ted drama queen ve bildiğin 9 sezon anlatamadığı karısını 20 saniyede sattı o yüzden bilemedim

herkes mutlu olduna göre gayet normal bi finaldı :D

Robini sevmeyenler derneğini temsilen geldim. Robin karar veremeyen bir kaşar olduğu için düğünden saatler önce seninle evlenmeliydim Ted demişti. Birbirinden alakasız insanlarla çıktı dizi boyunca. o yüzden mantıklı bir şey beklemiyorum

Ali Ağaoğlunun karısının Ali Ağaoğlu'nu neden seçtiğine şaşırmayıp buna mı şaşırdın? Bence burada ki salak Ted öyle düzgün karakterde biri nasıl öyle bi' kıza tutulur anlamış değilim. İşte gönül bu ota da b*ka da. :)

swarkles slay diyorum o kadar ayrıca final beni baya hayal kırıklığına uğratmıştı 9 sezon anneyi arayıp bu kadar kolay öldürmeleri orjinal beşliyi bozmamak için saçmalamışlar bence

Benim en çok zoruma giden anneyi öldürmeleri oldu onun dışında dizinin gayet güzel ilerlediğini ve son bulduğunu düşünüyorum.Sonuçta Barney Robin dışında başka karakterlerle de birlikte olmayı denedi ve hiçbiriyle yapamadı,onu dizginleyenin ironik bir şekilde adını bile bilmediği birinden peydahladığı çocuğu olma düşüncesi gerçekten komik .Bence Ted ile Robin eğer mutlu olacaklarsa olsunlar.Zaten anne de sevdiği eski sevgilisinin ölümünden sonra Ted'le çıkıp ona aşık olmuştu değil mi? Ted'in de aynısını yapmaya hakkı var elbette.Ve ben Robin'in hiçbir şekilde kötü olduğunu düşünmüyorum.Dünyadaki herkesin yaşam tarzı aynı olsaydı,sonuçta birbirinden farklı milyonlarca karakter ortaya çıkamazdı.

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık