"ama şunu bilmeni isterim ki kendimi mutluyken düşündüğümde yanımda sen oluyorsun." -supernatural

How I Met Your Mother tartışma forumu

Tüm Forumlar > How I Met Your Mother > Sadece Finali İzleyenler Gelsin

yeni konu aç Sadece Finali İzleyenler Gelsin

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar sizce de Robin'in Ted yerine Barney'i tercih etmesi çok saçma değil miydi? Hani mis gibi Ted varken sen git abaza Barney'e tutul. Swarkles shipleyenler saldırmaz ise sevinirim aslxslkdlkx

mavi fransız kornosuyla olayı başlatıp nitekim onunlada sonlandırmak. çocukların yalak yalak baba hadi arasana lafları. 1 sezon anlatılan düğünü 2 günde bitirmek. dizi 9.sezonu ile net çöpleşmiştir. aksini idda eden komedi dalında başka dizi izlememiştir

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

9. Sezonu beğenmemiştim. Bütün bir sezon boyunca sadece 1 düğünü anlatmanın mantığını kavrayamadım. Tamam, evet, farklı bir şeyler yapmak istediler ama batırdılar. Ve zaten finalin son dakikaları 1. sezonun sonunda çekildiği için öyle saçma sonlandı. 40 dakikada 20 yıl birden geçtiler ve saçmaydı. 9 sezonun gizemi olan annenin, 9 sezon boyunca sadece bir 10 dakika falan gösterilmesi de saçmalığın daniskası. Hele ki 15 saniyede ölmesi... Gerçekten çok ama çok üzüldüm. Ben Ted ile Tracy'i hep shiplemiştim. Çünkü gerçekten çok sevimli çiftti ikisi. Tabi, Ted'in Robin ile sonradan evleneceği çok bariz belliydi ama böyle olmamalıydı. Aceleye gelmemeliydi yani.

Öyle bir son beklemezdim bek le mez dim
Anne niye öldü Robin niye Ted e döndü. Barnes zavallım bebisiyle ortada kaldı. Bu nasıl mutlu son be? Kimin eli kimin cebinde belli değil.

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık