"söz veremem ama denerim, denemeyi denerim." -bart simpson

Limitless tartışma forumu

Tüm Forumlar > Limitless > Dizi sıktı vs. diye ağlayanlar buraya lütfen

yeni konu aç Dizi sıktı vs. diye ağlayanlar buraya lütfen

Beyler, bakın Supernatural'da da var aynı muhabbet. Yok işte dizi hep aynı yok bu dizi sarmadı, yok hep aynı konular işleniyor, yok bunlar bir türlü ölmedi...

Bakın cidden zorlayan yok izlemek istemiyorsanız izlemeyin lütfen, bu kadar basit.
Eminim aranızda " Ya ben fikrimi söylemek istedim o kadar, sanane bundan ? " diyenler olacak.
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bende sadece sizin hakkınızda ki fikrimi belirtmek istedim o kadar, sizene bundan ?

2. olarak şu yaptığınız eleştirme mevzusu, gidip ortada hiçbir durum yokken sevmediğiniz bir insanın yüzüne " Seni sevmiyorum ben. " demek kadar gereksiz ve saçma, Fikrinizi belirttiğiniz insanın sizi dinlemeyecek olması bir yana ( Senaristlerin güncel bir şekilde Dizilab.com'u takip ettiklerini düşünmüyorum ) yapıcı bir eleştiri de değil yaptığınız eleştiri, gereksiz yani.

Neyse, tamam önceki bölümler kadar hareketli bir bölüm değildi belki de, ama bence hala çok güzel bir dizi.
Böyle zeki adamları işleyen diziler yan konu olarak ister polisiyeyi ( Sherlock ), ister zaman yolculuğunu ( Dr. Who ), ister medikali ( Dr. House MD ) konu alsın, benim çok ilgimi çekiyor.
Çevirmenlere içten çevirileri içinde teşekkürler. :)

olur mu hiç dizlerde aşk üçgeni ve güçlerini yeni farkeden gençler olmadı mı izlemiyor bizim millet

Aynen Kardeşim, sapına köküne kadar haklısın.
Sapır saçma türk dizileri izleyen elemanlara ayar oluyorum zaten.
İlla ki bir aşk işlenicek illaki birileri kavuşamıycak vs. vs.

senin gibilerden cidden bıktım dikkat çekmenin buda yeni yolu heralde istediğim yorumu yaparım sanane bundan ya ? sizin yüzünüzden yorum yapmaya eleştirmeye korkuyoruz !!

Bu konuya ben de katılıyorum, hadi eleştiri yapılır; eksik yönleri söylenebilir ama. Bu dizi b-k gibi, bu dizi kötü yok bilmem ne gibi diziyi kötüleyen yorumlardan kaçınılmalı. Ayrıca ben bu diziyi sevmedim tarzı şeyler de saçma, bana ne kardeşim senin neyi beğendiğinden?

kesinlikle söylediklerinize katılıyom insanların marjinal gözükme amacı sinir ediyo yok beğenmedim yok sıkıcıydı ya bizene sen beğensen ne olur beğenmezsen ne olur amerikada çatır çatır izleniyor kötü olsaydı zaten pat reytingler düşer yayından kalkardı bu dizide saçma sapan aşk ücgeni yok bi kere çok eğlenceli brian esprileri olaylara yaklaşım olarak animasyon kullanırması sonra o hapın yaptıgı inanılmaz şeyler gerçekten muazzam bi dizi.

@arya15 sana bişey dememiş ki senin dediğin gibi bazıları var yok ergensin yok bilmem ne şeyler söyleniyor o an içimizden geçen şeyleri söylemeye korkuyoruz ama burda arkadaş bu dizi üzerinden değil diğer dizilerinde üzerinden eleştiri yapmış bizi sıkan ve sinir eden şey beğenmediğini illa gözümüze sokmaları ve bunu yaparken 1.bölümden değilde 3-4-5-6 bölümlere kadar gelip söylemesi ki ben eğer dizi 1.bölümden sarmadıysa izlemeyi bırakırım sonuna kadar izliyo izliyo sonra yok efendim çok sıkıcı çöp bilmem ne şeyler diyorlar beğenenleride diziden sogutuyorlar

@drawman yazdıkları cok iyi içimden geçenleri söylemiş resmen

Ya beyler bayanlar şunu söylemeden geçmiyim bu sitede çok gördüm beğendiğim şeylere,yaptıgım yorumlara ''ergen''denirmesi inanılmaz sinir ediyo hangi ergen oturup fargo'yu true detective izler gerizekalı embesil diyecem sonra engel yeriz diye bişey diyemiyorum insanların zevkine bi sıcmık var gibi karışırmasından ben dahil benim gibi düşünenler ve o kişiler yüzünden kendi öz eleştisini yaparken çekinmek gerçekten çok kötü bırakında istediğimizi yaparım bee 19 yaşında ergen muamelesi yemekte harbi çok komedi bee :D

D.

Bu nasıl bir cahilliktir.Bir dizinin iyi-kötü olduğunu reytinglere bağlayan var.İptal edilen birçok kaliteli dizi sayabilirim.En basiti Constantine...NBC sağ olsun vukuatı çok

minority report dizisi mesela 1.bölüm pek bişi anlamadım 2 bölümden sonra izlemeyi bıraktım dogru diyor arkadaş kafanıza silah felen dayamıyolar zaten zorla izle diyen yok zaten izlemeyin olur biter he banane ben izlicem diyosanız ara verin 2. hafta sonra izleyin bizim kafamızda rahat olsun bu arada bu konu guzel bir konu açılmış okadar sacma sapan açılan konular varki artık bellli bir yerden sonra bom boş konu lar oluyor artık sınırlama getirilmeli yada konu için onay mesajı gibi bişi olması lazım onayladıktan sonra mesela örnek 2 bölum niye gelmedi çok merak ediyosun internete arama yap niye gelmedigini anlarsın zaten butur konular onay mesajı olmadan açılmaması lazım

@d. bro constantine konusunda inanılmaz haklısın ama beyinsiz amerikalar reyting şeysine çok önem veriyorlar kimi dizi iyi reyting alsada bakıyosun iptal ediyorlar kimisi berbat reyting alsada devam ediyor mesela en iyi örnek The vampires daireis reytinglere gir bak çok kötü yerde ama hep onay alıyor sevenleri çok diye bitirmiyorlar ama geliyoruz bi bakıyoruz ki forever çok sevildi kampanya yapıldı ama inatlarından vazgeçmediler sonra tabiki malum constantine en iyi örnek bro cahillikle alakası yok inan kaliteli bi çok dizi iptal yada devam edilmesi sebebi artık reytinglere bakıyo.

@d. mesela bak 7.895 milyon kişi izlemiş bu bölümü eğer izlenme sayısı yerlerde olsaydı kaliteli olup olmadıgına bakmadan hadi sana güle güle der kanal.

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık