"tonight is the night!" -dexter

Limitless tartışma forumu

Tüm Forumlar > Limitless > Dizi sıktı vs. diye ağlayanlar buraya lütfen

yeni konu aç Dizi sıktı vs. diye ağlayanlar buraya lütfen

Beyler, bakın Supernatural'da da var aynı muhabbet. Yok işte dizi hep aynı yok bu dizi sarmadı, yok hep aynı konular işleniyor, yok bunlar bir türlü ölmedi...

Bakın cidden zorlayan yok izlemek istemiyorsanız izlemeyin lütfen, bu kadar basit.
Eminim aranızda " Ya ben fikrimi söylemek istedim o kadar, sanane bundan ? " diyenler olacak.
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bende sadece sizin hakkınızda ki fikrimi belirtmek istedim o kadar, sizene bundan ?

2. olarak şu yaptığınız eleştirme mevzusu, gidip ortada hiçbir durum yokken sevmediğiniz bir insanın yüzüne " Seni sevmiyorum ben. " demek kadar gereksiz ve saçma, Fikrinizi belirttiğiniz insanın sizi dinlemeyecek olması bir yana ( Senaristlerin güncel bir şekilde Dizilab.com'u takip ettiklerini düşünmüyorum ) yapıcı bir eleştiri de değil yaptığınız eleştiri, gereksiz yani.

Neyse, tamam önceki bölümler kadar hareketli bir bölüm değildi belki de, ama bence hala çok güzel bir dizi.
Böyle zeki adamları işleyen diziler yan konu olarak ister polisiyeyi ( Sherlock ), ister zaman yolculuğunu ( Dr. Who ), ister medikali ( Dr. House MD ) konu alsın, benim çok ilgimi çekiyor.
Çevirmenlere içten çevirileri içinde teşekkürler. :)

@arya15 yazdıkarımı okuduğundan emin misin ?

" Bakın cidden zorlayan yok izlemek istemiyorsanız izlemeyin lütfen, bu kadar basit.
Eminim aranızda " Ya ben fikrimi söylemek istedim o kadar, sanane bundan ? " diyenler olacak.
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bende sadece sizin hakkınızda ki fikrimi belirtmek istedim o kadar, sizene bundan ? "

Bak şurayı bir daha oku lütfen.
Bide 2 tane ünlem atmışsın baya gözüme gözüme girdi ünlemler.
Korkuttun reyiz. :'(

Adam kişiyle insanı aynı yere koymuş. Verdiğin örnektede saçma olarak kullandığın yerde yine insanı kullanmışsın. Ya cocukmusunuz sen nasıl beğendiğini belirtebiliyosan oda beğenmediğini belirtmekte özgür. O sen beğendin diye sana laf atmıyosa seninde hakkın yok. Bişeye siz iyi dediniz diye herkes iyi demek zorunda değil kardeşim. Çok kaliteli bi yapıtta olabilir adam beğenmemiştir beğenmeyebilir ve tekrar diyorum bunu belirtmekte sonuna kadar özgürdür hiçbişey diyemezsin. Laf edilecek tek konu saçma sapan küfürlerle vs. eleştirilmesi olur o kadar. Yoksa insanlar sizle farklı düşünüyor diye susmak zorunda değil

Kişi yerine dizi olacak.

Zevkler ve renkler tartışılamaz boşuna uzatmayın şu muhabbeti.

@nhrtkn Bak tekrar yazıyorum güzel oku lütfen ;

" Bakın cidden zorlayan yok izlemek istemiyorsanız izlemeyin lütfen, bu kadar basit.
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bende sadece sizin hakkınızda ki fikrimi belirtmek istedim o kadar, sizene bundan ? "

Tamamen katılıyorum. Bir de sevilmiycek bir yan göremiyorum dizide aksiyon komedi az da olsa dram var.

Neden boş konuşuyor sunuz ? sizcede bi hap olucak ve dünyanın en zeki insanı olacaksın ! ve gidipte suçlu bulucaksın gerçekten saçma değil mi ?

Flash Dünyanın en hızlısı ve saçma değil mi ? izlediğim her diziye saçma olarak baksaydım gider türk diziler'ini izler bilmem törey'miş aşk mış mafyay mış onları izlerdim ha zevkler ve renkler tartışılmaz ama bazen olumsuz yorumlar herkes aşırı çok sıkar arkadaşta düşüncesini söylemiş ne var ki söyleyemez mi ?

Bende tekrar yazıyım madem; insanla dizi aynı kategoriye girmez. Diziler izlensin, eleştirilsin diye yapılır. Neyse ergen değilim ben fargo izliyorum diyen bi ergenle tartısmak anlamsız. Herkes istediği yere istediğini yazmaya devam edecek sende orda otur sinir ol ne yapalım

Diziyi severim sevmem izlerim sanane amk

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık