"bir adam kendi oğlunun ölümünü görecek kadar yaşamamalı." -oz

Limitless tartışma forumu

Tüm Forumlar > Limitless > Dizi sıktı vs. diye ağlayanlar buraya lütfen

yeni konu aç Dizi sıktı vs. diye ağlayanlar buraya lütfen

Beyler, bakın Supernatural'da da var aynı muhabbet. Yok işte dizi hep aynı yok bu dizi sarmadı, yok hep aynı konular işleniyor, yok bunlar bir türlü ölmedi...

Bakın cidden zorlayan yok izlemek istemiyorsanız izlemeyin lütfen, bu kadar basit.
Eminim aranızda " Ya ben fikrimi söylemek istedim o kadar, sanane bundan ? " diyenler olacak.
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bende sadece sizin hakkınızda ki fikrimi belirtmek istedim o kadar, sizene bundan ?

2. olarak şu yaptığınız eleştirme mevzusu, gidip ortada hiçbir durum yokken sevmediğiniz bir insanın yüzüne " Seni sevmiyorum ben. " demek kadar gereksiz ve saçma, Fikrinizi belirttiğiniz insanın sizi dinlemeyecek olması bir yana ( Senaristlerin güncel bir şekilde Dizilab.com'u takip ettiklerini düşünmüyorum ) yapıcı bir eleştiri de değil yaptığınız eleştiri, gereksiz yani.

Neyse, tamam önceki bölümler kadar hareketli bir bölüm değildi belki de, ama bence hala çok güzel bir dizi.
Böyle zeki adamları işleyen diziler yan konu olarak ister polisiyeyi ( Sherlock ), ister zaman yolculuğunu ( Dr. Who ), ister medikali ( Dr. House MD ) konu alsın, benim çok ilgimi çekiyor.
Çevirmenlere içten çevirileri içinde teşekkürler. :)

la ismimi niye çalıyon asdgdfhj

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık