"erkekler metro gibi. birini kaçırıyorsun, 5 dakika sonra diğeri geliyor." -how i met your mother

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > Kaç kere izlediniz?

yeni konu aç Kaç kere izlediniz?

Bazı gruplar "Lucifer" adlı bu diziyi sevmese de, hatta daha başlamadan yayından kaldırmaya çalışsa da çok güzel bir dizi olduğu yada olacağı ortada. Zaten IMDb'den de 9.0 puan almış. House'un bile 8,9 aldığını unutmayalım.
Ben daha sadece pilot bölümü yayınlanmış bu diziyi(yani ilk bölümü) 4 kere izledim. Eminim ki benim gibi başka kimseler de vardır. Şimdi sorum şu ki; pilot bölümünü ilk yayınlandığından beri kaç kere izlediniz?

0 kere

Saçma sapan yorum yapacağınıza açın da IMDb'ye bakın. Sadece bütün diziye değil, bölümlere de puan veriliyor. Ben House'la karşılaştır diyorum adam bütün House anlıyor. İkisinin de yalnızca pilotlarını karşılaştırmanı ben mi söyleyeyim sana bir de? Madem o kadar bilgilisin, onu da kendin akıl et.
4 kere izleyeceğine başka bir dizi izle diyen arkadaşa diyecek sözüm bile yok, umarım hatasını kendi fark eder. Önce zihin açıklığı.
@nightingale. sen adamsın bro. Kimse anlamasa da ben anladım zaten ironiyi, takma kafana.

3 kere izledim ve şimdi 4. kez izleyeceğim. Yemin ediyorum efsane bir dizi.

4

Can sıkıntısı 12 , 13 kere felan

vay amk!

2 :p

4 :D

Aga diziler'in puanına göre yorumlamayın la teen wolf bile yüksek puan aldığı bi yerde her yüksek alan dizi süper mi olacak ? ve izlediğim bişeyi tekrar izleme huyum yoktur ama dizi gerçekten harika ona lafım yok.

2 "kere" izledim. aslında tekrar bir bakmak için açmıştım sayfasını sonra bu başlığı görünce tek ben değilmişim diye rahatladım biraz

Yukarı Çık