"sevdiğin bir insana seni seviyorum demek bu kadar zor olmasaydı keşke." -how i met your mother

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Elliot Gibi Olsaydınız Nereleri Hack Yapardınız ?

yeni konu aç Elliot Gibi Olsaydınız Nereleri Hack Yapardınız ?

Yüzyılın en kral tartışmasını açıyorum.

Twitter'daki nefret ettiğim sanatcılar,futbolcular felan hack yapıp rezil şeyler yazmak isterdim :D

Mesela Nani'yi hackleyip ''Ben geldim nerdesiniz amına goym''gibi :D

Veee en çook istediğim tek şey milyonlarca(Binlercede olabilir) bilgisayara aynı anda girip ''Sürpriz''diyip korkutmak ciddiyim düşündüğünüz zaman ne kadar müthiş bişey oldugunu hak verirsiniz :D

Dökürün bakarım içinizdeki elliotları yada saklanmış piskopat şeyleri :D

nereleri hack edersiniz ne demek ya, ilk yaptığın yoruma bak "twitterdaki nefret ettiğim sanatçıların hesaplarından rezil edecek şeyler yazardım." evet sen gerçekten de 12 yaşından büyük olamassın :D zaten hemen argoya başvurarak seviyeni de iyice belli ettin, beyinsiz diyorsun bir de hahah eğlendirdin :D hadi sen twitterdaki ünlüleri hacklemeye çalışıp sağa sola beyinsizsin demeye devam et koyun :D (Susman da en iyisi bu arada.)

NERELERİ HACKERLARDINIZ

Siyaset yapma diyecekler ama sorulmuş söylüyorum, AKP'nin yalanlarını medyaya ve kamuoyuna paylaşırdım.

Adamlar konu başlığına değil de sanırım verilen cevaplara demiş?

Omnis düşüncelerimi tercüme etmişsin teşekkürler

Gerizekalı 19 yaşındayım illa yaşımımı söylüyüm bide susman en iyisi demiş ya :D şaka gibi şurda sırf eğlenmek için açıyoruz kendini büyük gören aptallar yoş sovoyoso 12 diyor eğlenirmek için açılan konu rezil ettiniz valla bravo amacınıza ulaştınız şimdi toz olun embesilsin bu kadar basit bide korkutmaya çalışmış sjdjfsddsj

Sizin gibi gerizekalıların tek bi amacı var insanları tanımadan önyargıyla yaklaşıp ak sıra laf sokma çabalarınıza girmek zeka yaşını öğrenebilir miyim embel kertenkele suratlı ommis ?

ooo 19 yaşındaymış tebrikler (alkış). ooo eğleniyomuş (alkış). sen önce diğer insanlara saygı göstermeyi öğren cevap yazmıyım yazmıyım diyorum şu konuşmalarını görüp sinir olup yazıyorum. Kimse kendini büyük görmüyo ayrıca, eğlence dediğin iş başkalarına zarar vermek sen böyle mi eğleniyorsun? Kimseyi korkutmaya da çalışmadım, neyse tüm bunları ergenlikten yeni yeni çıkmana veriyorum, sana hayatında başarılar, umarım etrafındakilere daha saygılı şekilde yaklaşırsın :D

nereleri hack yapardınız ne olum yardımcı fiilleri düzgün kullanın aq

Ya birader senin yaşın küçük olsa daha iyiymiş 19 yaşın da böyleysen durum daha vahim :(

hahahahahahah @Erza nice shot :D

Yukarı Çık