"şiddet kendi iyiliği için hiç bir sonuca varamaz." -oz

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Elliot Gibi Olsaydınız Nereleri Hack Yapardınız ?

yeni konu aç Elliot Gibi Olsaydınız Nereleri Hack Yapardınız ?

Yüzyılın en kral tartışmasını açıyorum.

Twitter'daki nefret ettiğim sanatcılar,futbolcular felan hack yapıp rezil şeyler yazmak isterdim :D

Mesela Nani'yi hackleyip ''Ben geldim nerdesiniz amına goym''gibi :D

Veee en çook istediğim tek şey milyonlarca(Binlercede olabilir) bilgisayara aynı anda girip ''Sürpriz''diyip korkutmak ciddiyim düşündüğünüz zaman ne kadar müthiş bişey oldugunu hak verirsiniz :D

Dökürün bakarım içinizdeki elliotları yada saklanmış piskopat şeyleri :D

Benim ülkemin insanında Elliottaki yetenek olsa dahi gider twitter, facebook hesabı hackler, arkadaş ortamında fame olur hava yapar. Be insan ;
Git ''hsbc'' bankasını hackle. Bak diziyide izliyosun zaten, dizide ki kurgu neden gerçek olmasın ?
Git, taraflı basın kanallarının resmi internet sayfalarına index at ve de ki
''TARAFLI BASINA HAYIR'' oda mı olmadı, git yayınlarını kes tepkini belirt.
Beğenmedin mi ? Soydaşlarımıza türlü soykırımlar yapan çin'in ulusal kanal ve sitelerine tek başına siber savaş başlat.
Buda mı değil ? Haksız kazanç sağladığını düşündüğün bir kişi/şirket/kurum v.b işletmelerin finansal kaynağına ulaşıp parayı sanal yoldan çeşit çeşit derneklerin hesabına aktar.

Bunlarda mı olmadı ? Yok olmaz diyosan bırak senin öyle bir yeteneğin olmasın. Olamazda/Olmicakta zaten. Saygılar. Umarım bu gönderiden sonra bahsi geçen yaş ortalaması artış gösterir

Çin'de ne site varsa hepsine ddos atardım.

Bizim hackerliğimiz arkadaşımızın şifresini görüp ben gayım diye twit atana kadar ama biraz daha hayal gücünü zorlarsak nasayı hackler aydaki araçlarına adımı ve sevdiceğimin adını kazırdım :D

He bir de Galatasaray maçına kombine bilet :D

harbiden konunun yaş seviyes 12 ya bu nedir :D

valveyi hackleyip bütün oyunları ve csgo skinlerini alırdım

Maksat muhabbetse ;)
Beyaz sarayın, Sarayını Hacklayıp beyaz sayfa bırakırdım.
https://www.whitehouse.gov/briefing-room

razor kardeş sende iyi giydirmişsin ama omnis de haklı aq :d

Yurtdışında ki bankalardan para transfer edip ülkede ki Lösev gibi yerlere yatırırdım sonra istediğim şeyleri alırdım.Can sıkıntısından siteleri çökertirdim.

Yukarı Çık