"insanların ‘ama’ kelimesinden önce söylediklerinin hiçbir önemi yoktur." -game of thrones

Once Upon a Time tartışma forumu

Tüm Forumlar > Once Upon a Time > Ginnifer Goodwin iticiliği

yeni konu aç Ginnifer Goodwin iticiliği

Dizinin başlarında idare eder gibi olsa da sonradan çok saçmalaştı bence bayağı itici bir karakter oldu gözümde siz ne düşünüyorsunuz?

Şuan 2. Sezondayım ve onun karakterini seviyorum ama ileriki sezonlarda ne olur bilemem

bence de çok itici ve kilolu bi hal aldı. lana parilla da harikalaştı. hem karakter olarak ta..

Bildiğim kadarı ile gerçekten hamilelik yaşadığı ve doğum yaptığı için geçtiğimiz sezonda biraz sıkışmışlardı sahne yazmakta. beşinci sezon formuna da oyunculuğuna da kavuştuk bence. Ama birazda konunun onun üzerinden başka bir tarafa kaymasına bağlıyorum ben.

BEN AYNI GİDİYORUM DİZİYLE ŞUAN 5. SEZON 12. BÖLÜMÜ BEKLİYORUM PAMUK BAYA KİLO ALDI AMA İYİ BENCE REGİNANIN HAYRANIYIM YANİ LANANIN FANATİYİYİM DİZİ BENİM AŞKIM HELE LAN P.

Kilo almış olması itici olmasını gerektirmez. Evet bazı hareketleri benim de hoşuma gitmiyor ama genel olarak iyi bence

ya bişey olduğunda sülalecek gidişlerine sinir oluyorum ben asıl. Sokakta sanki 2000ler kız grubu gibi yürüyorlar; bir yalnız kalmıyorlar. neyse çeviri gelse de izlesek iyice sinir olsak

İticiliği mi? Sevimliliği olmasın o? Ayrıca kilo almış olması ne değiştir? Karakterleri kilosuna göre yargılamayı kesin.

Kadın hamileydi napsın acayip şirin bir insan yanaklarını sıkasım geliyor gördükçe

abi kiloyla alakası yok yaptıkları benim de sinirimi bozuyo mal mal öğütler verip geziyo sinir oluyorum jdhsfbgd

kesinlikle çok ama çok itici 2.sezonda sonra nefret etmeye başladım kendisinden

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık