"bilirsin cehennem ateşi kadının öfkesinin yanında sönük kalır." -supernatural

Once Upon a Time tartışma forumu

Tüm Forumlar > Once Upon a Time > Ginnifer Goodwin iticiliği

yeni konu aç Ginnifer Goodwin iticiliği

Dizinin başlarında idare eder gibi olsa da sonradan çok saçmalaştı bence bayağı itici bir karakter oldu gözümde siz ne düşünüyorsunuz?

Kilosu değilde falan değilde küçüklüğünü oynayan kızın ağzına kürekle vurasım var. Kız mimik yapcam derken ağız felci geçiriyo resmen

ya iyi kalpli karakter yapıcam demişler ama öyle olmamış herkesi yargılayan eleştiren öğütler veren iyilik meleği gibi gezen ama aslında bencil bir karakter çıkmış ortaya.. bir kaç bölüm var o şekilde cidden beni çok rahatsz etti. konu kendisi ve ailesi olunca alakasız herkesten(gold daan dahil) yardım bekler ama bir başkasının olayında pek umursamaz.
6. SEZONA BAŞLMAYAN SONRASINI KESİNLİKLE OKUMASIN! 5. sezonun sonunda belle uyku büyüsüne yattğı zaman hiç öldümü kaldımı büyü kaldırıldımı hiç önemsemediler. sorgulamadılar bile. hatta rumple kristali belle için çaldığı zaman belle i iyileştrmek için aldığı halde o kristali geri alalım falan diyip peşine düştüler. o yüzden bana dizide ki iyi karakterler çok saçma geliyor bence biraz daha orta olmaları lazım.

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık