"sürekli alaycı ruh halinin güçlü bir depresyon belirtisi olduğunu biliyor muydun?" -dexter

Scream: The TV Series tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream: The TV Series > Sezon Finali Memnun Etmedi

yeni konu aç Sezon Finali Memnun Etmedi

Hey yo naber madafakalar diğer hesabım 1 ay ceza aldıgı için burdan yazacaklarımı yazıyım

1.Katil piper oldugunu herkes çözdü zaten belliydi ama diğer katilin audrey olması çok şaşırttı açıkcası
2.Anlamadıgım will'i öldüren kişi uzun boylu güclü birisiydi ama baktıgınızda audrey kısa bişey ?
3.Will öldürmekte yardım eden kişi ya jake yada branson ?Neden branson dedim derseniz cünki dışarıda yalvalırken pat ışıklar gitti sonra hemen katil ortaya çıktı :D Hemen nasıl oldu herşey çözemedim sezon finali çok ilginç ve güzeldi ama soru işaretleri çok fazla hemde çok çok çok fazla.Bu soru işaretlerini silmeden audrey katil yapmaları piper'ın zaten forumdan söylemiştim daisy'nin kızı olursa şaşırmayacagımı şaşırmadık ama merak ettiğim diğer şey o kadının brandon'un annesini evine giden erkek kim ? Will'i sürükleyen kaslı adamımız kim ? Audrey son sahnede hem sevgilisine bakıyordu hemde onu nasıl öldürmüş olabilir ? Neden intikam aldıgı kişiler arasında sevgiliside vardı ? Nina gebertti will gebertti japon kızıda gebertti ozaman niye noah'ı öldürmedi ? Diğer sezon farklı oyuncular farklı mekanda geçecek ve bu soru işaretler yüzünden kafam çok karıştı hemde çok iyi günler scream çılgınları.

2. sezonda farklı kişiler olacağına emin misin çünkü dediğin gibi çok soru işareti var ben 2. katili kieran bekliyordum mesela audrey olmamış bence

Aynen audrey hiç olmamış çok saçma oldu senaristler bildiğin sıcmık etmiş güya şaşıracaktık tamam şaşırdıkta o kadar soru işareti ne olacak değil mi ? Benim gördüğüme göre farklı kadro farklı yerde olacak :(

Ben iler ki bölümlerde brandon ı görmek istiyorum öldü diyolar ama belki kurtulmuştur ve bunu herkesten gizlemişlerdir belki tam vurulurken kurşun sıyırdı belki içinde yelek vardı yani yeniden brandon gelirse dizi efsane olur belki audrey de onun başka bir kızıdır :D

çok hata var dizide. kieran ın babası öldü ağladığını görmedik. herzaman muhbir katilin yardımcısıdır scream film serisindede buna rastladık. katil tek kişi değil bunu da biliyoruz fakat bir erkekten şüpheleniyordum bu da çıkmadı. öyle eline bıçak alan kız onun bunun bağırsağını sökemez. ayrıca nerde nasıl eğitim almışlar. emma ya da hayret ediyorum sanki hitman izledik alnından vurdu orada ciddi bir psikolojik travma yaşanması lazım fakat audrey iyi atıştı diyor. burdan da audrey'in potansiyel bir katil olduğunu mu ima ettiler bize ve sonda. şaşırdım açıkçası böyle bir sezon finaline.

aynen izlemeye başlamadan önce efsane bir sezon finali bekliyordum ama aklımda bir sürü soru kaldı gelecek sezonda başka bir olay olursa felaket olur

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Abi Audrey e niye bu kadar takıldınız?
1- Will i kimse kaldırmadı farkettyiseniz sürüklendi ve katilin uzun duruşu kameranın açısından olmuş olabilir.
2- Işığın gidip katilin camda olduğu sahnede Piper brooku kovalamış ve Audrey de Branson ı garaja götürmüştür.

sen ceza mı aldın .dd

@Tahsin Kaymak, audreyin video dışında katil olması için hiçbir sebep yok gibi, yani belki vardır ama şuan var gibi gözükmüyor ayrıca o zaman niye brandon jamesin annesi erkek olduğunu söyledi? yoksa bunlar 3 kişi falan mı çalışıyorlardı?

Audreyin katil olması saçma olmuş şaşırtmaya çalıştılar bence ama ben şaşırmadım bide onun katil olmasını beklemiyodum

Audreyin katil olması saçma olmuş şaşırtmaya çalıştılar bence ama ben şaşırmadım bide onun katil olmasını beklemiyodum

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık