"kusura bakma seni mükemmelliğimin sesi yüzünden duyamıyorum." -how i met your mother

Scream: The TV Series tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream: The TV Series > Sezon Finali Memnun Etmedi

yeni konu aç Sezon Finali Memnun Etmedi

Hey yo naber madafakalar diğer hesabım 1 ay ceza aldıgı için burdan yazacaklarımı yazıyım

1.Katil piper oldugunu herkes çözdü zaten belliydi ama diğer katilin audrey olması çok şaşırttı açıkcası
2.Anlamadıgım will'i öldüren kişi uzun boylu güclü birisiydi ama baktıgınızda audrey kısa bişey ?
3.Will öldürmekte yardım eden kişi ya jake yada branson ?Neden branson dedim derseniz cünki dışarıda yalvalırken pat ışıklar gitti sonra hemen katil ortaya çıktı :D Hemen nasıl oldu herşey çözemedim sezon finali çok ilginç ve güzeldi ama soru işaretleri çok fazla hemde çok çok çok fazla.Bu soru işaretlerini silmeden audrey katil yapmaları piper'ın zaten forumdan söylemiştim daisy'nin kızı olursa şaşırmayacagımı şaşırmadık ama merak ettiğim diğer şey o kadının brandon'un annesini evine giden erkek kim ? Will'i sürükleyen kaslı adamımız kim ? Audrey son sahnede hem sevgilisine bakıyordu hemde onu nasıl öldürmüş olabilir ? Neden intikam aldıgı kişiler arasında sevgiliside vardı ? Nina gebertti will gebertti japon kızıda gebertti ozaman niye noah'ı öldürmedi ? Diğer sezon farklı oyuncular farklı mekanda geçecek ve bu soru işaretler yüzünden kafam çok karıştı hemde çok iyi günler scream çılgınları.

Anlamadığım Piper,Brandon James 'in annesini görmeye gelenin Branson olduğunu söylemişti,sonra Kieran dedi.Somucta planı her seyi Bronson'ın üstüne atmakmış Kieran ne alaka?

@camomilla bende anlamadım kieran dedi sonra branson'un üstüne atmaya çalıştılar ama ikiside dışarda ve suçsuz ne oldu niye böyle saçma bitirdiler anlamadım branson katil oldugunu bildiğimiz halde suc yaptılar.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Brandon kızını korumak için annesine erkek demiş olabilir veya kadın tam hatırlayamamıştır bilmiyom yani :D

abi bence audrey den de başka bir katil var ama neyse hadi bakalım göreceğiz diğer sezonda.sezon finali içinde o kadar kötü bulmadım ben açıkcası.Birtek brooke un evinde çok sahne geçti o kadar.

FatalMU Scream böyledir final hep parti yapılan evde geçer

@camomilla, piper emmanın canını daha çok yakmak için kieran olduğunu söylemiş olabilir ya da piper emma artık kendisinin katil olduğunu anlasın diye başkalarına suç atmaya çalışmış olabilir

@snowbarry, canını yakmak istiyorsa ilk başta neden Kieran demedi ki ? Farklı bir şeyler dönüyor gibi ve bence 3.kişiyle alakalı

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık