"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

Scream: The TV Series tartışma forumu

yeni konu aç Sizce katil kim?

Birinin yapması lazımdı, ben yapayım dedim? Katil tahminlerinizi alalım.

Aynen o adam dublör gibi bir şey tutturmuşsunuz o katil bulduk diye.Katil gördüğümüz biri olacak ama kim göreceğiz.

Biraz önce izledimde kesinlikle noah alnında ki ciziğe dikkat ettiniz mi ? ve emmay'la telefonda konuşurken sesi noah'ın sesi brandon james'in hayranı olmasıda herkes hakkında bilgiside cok net kanıtı.

bu soru biraz pll nin ilk bölümünden a kim sorusu gibi ben 6. sezondayım a kim çözemedim -,-

Mtv diziilerinin şaşırtıcı oldugunu teen wolftan ögrendim sunu bilinki katil kesinlikle noah filan çıkmicak yada yeni gelen çocuk da degil ters köse olucak katili asla ilk bölümden göstermeye çalışmazlar şaşırtıcı davranırlar oyüzden baska teoriler üretin

bro bence noah yada brondan james ölmemiş olabilir cünki noah bu konulara cok meraklı zaten alnında ki cizikte bi bok oldugunu cok net belli ediyor.

katil kızın manitasıyla cocugun siyah saçlı arkadası bnce yani 2 kişi olma olasılığı cok yuksek

@nygma katılıyom dostum biraz önce çığlıgın filmlerine baktım birinci filmde kızın sevgilisi ve sevgilisinin kankası birlikte işliyorlardı diğer serilerde hep aynı ya kızın annesi ya sevgilisi yada kız arkadaşlarının sevgilisi çıkıyor felan klişe bişey bunu herkes biliyor zaten ama 2.bölümü izledikten sonra çözdüm Jake emma'nın aklına şüphe düşürüyor işte will yapmıştır felan gibi aslında katil jake ama diğer katil kim ? diğer katili çözemedim aklımda noah var hala var fakat bence kızlardan biri olabilir gibi geliyor.

ben ikinizede katılmıyorum Bence katili o kadar basit tutmazlar katil çok şaşırtıcı birisi çıkıcak hem scream 1 2 3 gibi çıkarsa katiller dizinin gizemi kalmaz o zaman
ama iki kişi oldugu dogru olabilir dizinin başından beri içinde olan ama asla olmaz dediğimiz biri

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Birincisi kostumu giymekle degil sadece sesle oynayan oyuncu ama zaten imdbye bakmadım sadece biliyorum 10 bölüm oynamayanlara bakın :)

@ghostface diyosun ki ters köşe yapabilirler haklısın bro yapabilirler fakat gerçekten 2 kişi katil kesin orda hem fikiriz zaten.

Yukarı Çık