"Bu kadını seviyorum. Köpekbalıklarının kanı sevdiğinden çok..." - Frank Underwood

Scream: The TV Series tartışma forumu

yeni konu aç Sizce katil kim?

Birinin yapması lazımdı, ben yapayım dedim? Katil tahminlerinizi alalım.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

yeni bölümü izledikten sonra katil bence Kieran cünki riley ve emma'nın kimden mesaj geldiğini buluşma şeylerini felan babasından öğrendi ama ilginç olan bişey var noah katil değil cünki riley öldü noah asla rileyi öldürmez o yüzden kieran ve Jake Fitzgerald olabilir ikiside çok şüpheli hareket ediyor.O değilde riley(6 bölüm yazıyor fakat öldü imb'de) ?

dizi çok efso oldu ama çok kafam karışıyor cünki herkes şüpheli davranıyor mesela will ve jake bişeyler karıştırıyor sonra tyler öldüğü halde tyler üzerinden mesaj atan her kimse jake yada will cünki en yakın arkadaş onlardı oha olayı çözdüm gibi kieran ve jake diyordum fakat şimdi anladım cünki jake tylerin en iyi arkadaşıydı onu telefonunu aldı ve riley konuştu waooo.

brandon james hayranı o okuldakilere kin besliyen biri bence

@sel07 senin dediğinde cıkabilir bro.

Sakin Olun Katil Emma :D

Katil Emma'ysa nasıl kendisiyle konuşabilir ki? Anneside olabilir Brandon Jake olayında bir travma yaşamış ve ikinici bir kişilik oluşmuş olabilir. Bu ikinci kişilikte kendini Brandon Jake gibi görüyor olabilir. Buda benim düşüncem ehehhehe kafayı patlattım teori üreteceğim ve katili bulacağım diye :D

O değilde kimse Audrey'den şüphelenmemiş. Şimdi aklıma o takıldı teori üretmeye başladım bile :S

Demin internette bir teori buldum aklıma yattı paylaşmak istedim.Şu Emma'nın ilkinin videosunun Piper'e neden gelmemesi hakkında "belkide bu yüzden herkese rahatlıkla mesaj atabiliyordur. Bide bu mesajlar gelmeden önce elinde laptop'la uğraşıyordu belkide herşeyi oradan kontrol ediyordur. emma ve audrey i o mekana girerlerken görüp polise şikayet edende o olabilir. sonra laptoptan onlar belleğe dosyaları yüklerken buda bir yandan silmiş olabilir.bilerek sadece emma nın sevişme videosu bırakmış sonrada videoyu herkese göndermiştir. Başkasıda yapmış olabilir tabi ama benim teorim bu yönde"böyle yazıyordu ay çok yorum yazdım :S

Pardon Brandon James'miş adamın adı karıştırmışım ._.

KATİL GAZETECİ KARI

KATİL EMMA :D

Yukarı Çık