"bir kızın yanında uyumak değil yanında uyanmak güzel bir şeydir." -supernatural

Sense8 tartışma forumu

Tüm Forumlar > Sense8 > Devam etmelimiyim

yeni konu aç Devam etmelimiyim

Dizide 1. bölümde çok sıkıldım 2. bölüm harika dediler devam ettim, 2. bölümün ortaların da eş cinsel bir sahne var çok itici geldi bana birden kapattım. Dizi eş cinselliğe (erkek erkeğe) diğeriyle ilgili bir sorunum yok zaten, hep böyle devam mı ediyor yoksa sadece o bölüme özel bir sahnemiydi ?

Homoseksüelliğin cinsel tercihle alakası yoktur . Bu ciddi bir hastalıktır ve bunu normal bir tercihmiş gibi gösteremessiniz . Modernlikle de alakası yoktur .. Ne yani modernleşince bu tür hastalıklar normal bir şey gibi mi görülücek ? O zaman bu tür hastalılarla hiç uğraşmayalım insanlar zevk için istediğini yapsın bunu bir tercih olarak göstersin . İnsanlar böyle çağdaşlaştığını sanıyor . Ancak bu gerilemekten başka bir şey değil . Bu hastalıklara çözüm getirmeye çalışacağımıza bu bir tercih ve buna saygı duymalıyız deniyor .

Sense8 ile ilgili Türkçe paylaşımlar, dizi kesitleri, replikler, güncel haberler ve daha birçoğu için Facebook üzerinden Sense8 Türkiye sayfamızı beğenebilirsiniz! facebook.c om/TRSense8 kullanıcı adıyla bizleri bulabilirsiniz!

Böyle bir sahne bir insanı rahatsız edebilir ne var bunda? Eşcinsellere saygı duyun diyorsunuz ama bunu beğenmeyen ya da itici bulana saygınız yok? Saldırganlık içermediği sürece ya da saygısızlık yapılmadığı sürece bir insan bundan hoşlanmayabilir. Homofobik değilim, kimin ne yaptığı, cinsel tercihi kimseyi ilgilendirmez. Biri bu davranışı beğenir, biri beğenmez. İnsanlara saldırmayı bırakın. Diziyi izlemedim, sadece muhabbet komik geldi bana. İnsanlara saldırmak hoşunuza mı gidiyo anlamadım ki

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık