"+bu da sevgili eşime. -ekmek yapma makinesi mi? +hep ekmeğimiz bitiyor ya ondan. -sütümüz de bitiyor inek aldın mı?" -dexter

Sherlock tartışma forumu

Tüm Forumlar > Sherlock > Profilime göre dizi önerin pls

yeni konu aç Profilime göre dizi önerin pls

superhero olmaması lazım siyahiler olmasın veya uzaktan gözüksün ve ana karakterin kadın olmaması lazım,polisiye dizileri ve dandik gang dizileride olmasın tek şartlarım bu

sende 70 yasinda beyni erimis bir köylü gibi aynı şeyi tekrar ediyorsun seni hastaneye alalım kafasız liberal
mermi atsak mermiye yazık ağzını dağıtıp ucuz iple boğarım seni

konuşmamız boyunca Afrikalı'lardan konu açıldığını hatırlamıyorum???? biz siyahilerden bahsediyorduk, daha doğrusu senin onları görmek istememenden, 1950de yaşıyoruz ya biz. modern feminzmi tabi ki sevmezsin çünkü modern feminizmin sadece "bayan değil kadın"dan iaberet olduğunu sanıyorsun okuma ve araştırma özürlüsü olduğun için. of işin kötü tarafı ben seninle de aynı ülkede yaşıyorum yaaaaaa

kljsfdkldjsk şartlara bak

Şikayetlendin.

İnsanlığın Afrikadan yayıldığı söyleniyor.Yani herkesin kanında Afrika kanı olduğu söyleniyor.Ayrıca Afrikalılar neden insan ırkı değil.

Yıl olmuş 2018 hala cinsiyet ırk ayrımı yapan var :D

Bu gelgit akıllı yüzsüz, şeref yoksunu ve haysiyet fakiri onursuzu ciddiye almayın. Yani kısaca girmeyin cahille münakaşaya; ya sinirini tavana zıplatır, ya da edebine yazık olur.

Kim olduğumu az buçuk anlayınca korkusundan dediklerinin bir kısmını da silmiştir kendisi bir diğer konuda.

ne kadar gereksiz bir insan; ne kadar da gereksiz bir yorum

bi dk bune amk ? P*EWĞ-QEQWÜEWQİEŞELFŞGŞL şartlarını sikiyim asalak

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık