"bir şey gerçek olmak için fazla iyiyse, o şey yalandır." -agents of shield

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > 4. sezonun saçmalığı (spoiler)

yeni konu aç 4. sezonun saçmalığı (spoiler)

8.bölümün son klibi tam bir saçmalıktı William ve Chris'i geri getirmek nedir?
Resmen ilgi çekmek için yapılmış bir şey Julienin diziyi bitireceğini öğrendiğimde üzülmüştüm ama sonra dedimki belki 4.sezon efsane olur ama bok gibiydi. diğer sezonlardaki gibi sanaya (ana karaktere) yoğunlaşılmadı (resmen yarısını nooraya yarısını isak evena vermişlerdi) boş ve amaçsız bir sezondu. Herkes nooraya küfürler etti sonra bir bölüm sonra "hm böyle değilmiş yanlış anlaşılma" oldu. Ve ayrıca Maiken'in klipte ne işi var?? Bakın Maiken'i severim hatta Lea'dan daha fazla ama cidden onu koymaları saçma. Eğer oyuncu olarak falan geldiyse vasfı ne nerden arkadaşlar
Ve ayrıca Even'ın hikayesine yer verdiler herkes even hakkında konuştu dizide ama çocuk kendisi hakkında bir beş dakika dahi konuşamadı
Finalde de william ve noorayı evlendirirler artık. Ayrıca çok iyi bir evak shipperı olmama rağmen evak sahnelerinin de serpiştirlmesinin nedenini izleyici kaybetmemek olduğunu düşünüyorum.
Ayrıca bir kaç bölümde sana tribe girmişti müslümanım die beni takmıyorlar diye affedersin ama dünyanın en iyi arkadaşlarına ve en zor durumunda suçunu üstlenen ISAK gibi bir arkadaşa sahipsin diğerleri varsın konuşsun ne önemi var? zaten sana bunu takacak bir kız da değil.
Kısacası 4.sezon cidden saçmaydı eğer even için sezon yapmayacaksan neden onun sorunlarını drama yaratmak için kullanıyorsun dün isak mikaeli yumrukladı sonra partide takılmaya başladılar madem SON SEZON neden cevapsız bırakıyorsun? inşallah son iki bölümü yazarken julie ayıktır yoksa burası klasik bir fanfiction hikayesine döndü.
EVEN İÇİN SEZON İSTERİM. Yukarda tersini dedim biliyorum ama bu sezonu katlanabilir yapan tek şey evak idi. ama objektif yaklaşmak gerekirse yukarıdaki fikrimi söylerim

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık