“kirpileri seviyorum. tanrının güçlü bir espri anlayışı olduğunu gösteriyorlar." -fringe

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > 13.Sezon Spoiler(Almak İstemeyen Girmesin İçeri)

yeni konu aç 13.Sezon Spoiler(Almak İstemeyen Girmesin İçeri)

-Bunlar Supernatural.Wikia dan alınmıştır kendi görüşlerimde vardır;

-Crowley kesinlikle öldü ilerde nolur bilemiyorum fakat bu sezon sitede baş rol olarak kadroda yok.Zaten spn oyuncular istemeyene kadar oynatıyor Mark Sheppard 4. 5. sezondan beri var artık sıkılmış olabilir.İlerde Bobby gibi bi kaç bölüm gözükür mü onu bilemem.

-13.Sezon 2.bölümde emekli bir şeytan generali olan Asmodeus adlı elemanı Prince of the Hell eleman olarak Cehennemin başına geçecek. Kendisi cehennemin prensi adından anlayabileceğiniz gibi Lucifer için ezeli bir rakip olabilir ya da sağlam bir müttefik.Çoğu kişi hatırlamaz bende hatırlamadım sonra aklıma geldi.11.sezonda professör bi eleman vardı peygamber falan oluyordu yardımı dokunuyordu o da olucak bir de Mary Winchester onlar çokta önemli değil zaten.Rez alın Mary sezon sonuna kendini feda eder ölür aptalca bişeyden.

-13.sezon 3.bölümde Jody sezona dahil oluyor.Bir de birinci sezondan kalma zenci bi medyum vardı Missouri Moseley o olucak.Ha unutmadan ilerleyen bölümlerde 13.sezon 10.bölümdü galiba onda Claire ve Alex te olucak.

-13.sezon 4.bölüm 2 Kasım 2017 de gelicek onun dışında pek bir bilgi yok büyük ihtimal şu sezon arası kaynatma bölümleri var ya onlardan biri olur diye düşünüyordum fakat şöyle bir şey var Supernatural 11.sezondan beri eskisi kadar kaynatma bölümü koymuyor farkettiyseniz eski konseptte ilk 5 ve son 5 bölüm hariç bişey avlama,yardımcı ve eski oyuncuların olduğu gibi kaynatma bölümlerdi.Fakat son 2 sezondur ana hikayeye çok bağlılar.

Benim düşüncelerim ve bulduğum spoilerlarla ilgili ne düşünüyorsunuz?Sizin görüşleriniz neler?Bekliyorum.

ilber hocam naptın yaw okumadım bu diziyi izlemiyom zaten ama ettiğini etmişsin gene asdfgh

crowley bilgisi üzdü. en sevdiğim karakterdi.

Crowley için sitede başrolde kadroda yok demişsin ama ne diziler var bir sonra ki bölümde oynayacak oyuncuyu bile sürpriz bozulmasın diye cast da göstermiyorlar. Yani sırf bu yüzden bir oyuncunun olmayacağını düşünmek saçma bence

Castiel 3. bölümde geri dönüyor

CASTİEL SIKTI

Süpriz olmaması gerekiyor ingilizceniz varsa Mark Sheppard(Crowley) ile yapılan röportajı okuyun kendisi de bunu teyit etmiş az ingilizceniz varsa okuyun:

http://comicbook.com/tv-shows/2017/05/26/supernatural-mark-sheppard-leaves-crowley-death/

Ha ayrıca bir oyuncu hele başrole yakın bir yardımcı oyuncu diziden çıkmadıysa yılların spn wikia sında olmaması saçma inşallah yanılmam çünkü artık Crowley nin üzerinden gidilebilecek bişey kalmadı Crowley nin hikayesi annesi Rowena gibi bitti :'(.

afedersin ama eğer bu bilgiler uydurma değilse. 13. sezonun amkdun adamım. sezonu bilerek izleyecez artık

Castiel artık sürünmeyi bıraksın yeter lan adamın cektiği ilk sezonlardaki Castiel e bak birde son 3 sezondurki Castiele .

Vay be eleman bana takmış galiba. Gereksiz ve saçma bir biçimde yorumlarımın açığını bulmak ya da kendince bir sorun bulup laf etmek için uğraşlara giriyor. Arkadaşım ben röportajları okumadım okumuş olsam zaten röportajda söylenenlere değinirdim. Fakat bir Konuşmada - İngilizce bir konuşmasında - kendisine yönlendirilen dizide bir daha görülüp görülmeyeceği ile ilgili soruya net bir cevap vermemiş, bir şeyleri gizler gibi ve sürpriz olabilir gibi belirtisiz konuşmuştur. Bunu göz önünde bulundurarak yorum yaptım haberin olsun.

Hacım ben kimseye takmadım bu bir şuda ikincisi bobby nin de 7. 8. sezondan beri döneceğini söyleyenler oldu döndü de ama bölümlerde figüran tarzı takılıyor.Crowleyninde olabileceği bu yani ondan bahsettim açığını bulmak veya kapamak için yapmadım :D

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık