"sana güvenen bir insana yalan söyleme. sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme." -dexter

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > 13.Sezon Spoiler(Almak İstemeyen Girmesin İçeri)

yeni konu aç 13.Sezon Spoiler(Almak İstemeyen Girmesin İçeri)

-Bunlar Supernatural.Wikia dan alınmıştır kendi görüşlerimde vardır;

-Crowley kesinlikle öldü ilerde nolur bilemiyorum fakat bu sezon sitede baş rol olarak kadroda yok.Zaten spn oyuncular istemeyene kadar oynatıyor Mark Sheppard 4. 5. sezondan beri var artık sıkılmış olabilir.İlerde Bobby gibi bi kaç bölüm gözükür mü onu bilemem.

-13.Sezon 2.bölümde emekli bir şeytan generali olan Asmodeus adlı elemanı Prince of the Hell eleman olarak Cehennemin başına geçecek. Kendisi cehennemin prensi adından anlayabileceğiniz gibi Lucifer için ezeli bir rakip olabilir ya da sağlam bir müttefik.Çoğu kişi hatırlamaz bende hatırlamadım sonra aklıma geldi.11.sezonda professör bi eleman vardı peygamber falan oluyordu yardımı dokunuyordu o da olucak bir de Mary Winchester onlar çokta önemli değil zaten.Rez alın Mary sezon sonuna kendini feda eder ölür aptalca bişeyden.

-13.sezon 3.bölümde Jody sezona dahil oluyor.Bir de birinci sezondan kalma zenci bi medyum vardı Missouri Moseley o olucak.Ha unutmadan ilerleyen bölümlerde 13.sezon 10.bölümdü galiba onda Claire ve Alex te olucak.

-13.sezon 4.bölüm 2 Kasım 2017 de gelicek onun dışında pek bir bilgi yok büyük ihtimal şu sezon arası kaynatma bölümleri var ya onlardan biri olur diye düşünüyordum fakat şöyle bir şey var Supernatural 11.sezondan beri eskisi kadar kaynatma bölümü koymuyor farkettiyseniz eski konseptte ilk 5 ve son 5 bölüm hariç bişey avlama,yardımcı ve eski oyuncuların olduğu gibi kaynatma bölümlerdi.Fakat son 2 sezondur ana hikayeye çok bağlılar.

Benim düşüncelerim ve bulduğum spoilerlarla ilgili ne düşünüyorsunuz?Sizin görüşleriniz neler?Bekliyorum.

Dediklerim çıkıyor Asmodeus geldi son Prince of Hell olarak,Donatello geldi,Missouri Moseley geldi daha bilgi alıp yazarım

Crowley'i flashback olarak gösterirler bence kolay unutulcak bir karakter değil

Başka bir yerde de yorumuma yazmışsın galiba ondan öyle söyledim... ''Yılların SPN wikia'sında olmaması saçma'' diye bir ifade kullanmışsın da yılların 'imdb' sinde bile çok ses getiren filmlerin, dizilerin çok önemli karakterlerini bile yazmadıkları oluyor yani Spn wikia'da yazmamaları o kadar da afili bir şey değil.

crowley dönmez demişsin anası rowena gibi ancak kellesi uçan ingiliz cünupias sonradan çıktı meydana. rowena cadıların en güçlüsü ve son oynadığı sezonda zengin bir koca bulup sonsuza kadar tatile çıkmak istiyordu. kaldı ki rowena 3 - 5 şeytani olayda hiç görünmedi tanrıların kavgalarında vardı crowley de öyle. kısacası işin boyutu tanrılara tekrardan bağlanırsa emin ol ana oğul tekrardan çıkarlar piyasaya. belki crowley aynı karakter üzerinden değil başka bi karakter üzerinden verilir.

bu dizi benim tahminimce deccal olarak bir kaç bölüm gözüken çocuk üzerinden verilecek. çünkü deccal çocuk hadi evine git dercesine gönderildi ve bu çok basit bi muamele idi benim aklıma hala takılır herşeye 6 7 defa vurgu yapan bu dizi deccali tek bir bölümle geçiştirmesi alt metne döşenen bi kodlamadır bence.

daha öncede nephilim çıkmıştı 10 dk da öldürdüler bu sefer jack lucifer in oğlu olduğu için biraz zor ama nephilimler için bunun mesajını daha önceki sezonlarda verdiler öldürülmesi kolay varlıklar. - deccal çocuk ile bir hayali barındırabilir ve birkaç sahnede hz süleymandan bahsettiler onun orduları ve cinleri yönetmesi melekleri istediği gibi sürüp esir alması vs alt metin olarak verildi bu alt metin üzerinden 14 yada 15. sezon final yapabilirler. belki 20. sezonu çekip bitirebilirler. çünkü lilith gibi bi karakteri tüm 4. sezonda kullandılar 5. sezon lucifer geldi ama tanrı 6 sezon sonra 11. sezonun ortalarında gösterildi sezon sonunda da savaştırıldı ve tanrı çok kolay pes ettirildi amara da aynı şekilde hiç bir şey olmamış gibi çekti gitti.

tanrı adına savaşan hz süleyman ve onun karşısında deccal. süleyman ( dean ) ve sağ kolu yani kardeşi ( sam ) olabilir. senaristler belki direk ( jensen ackles ) sülayman ı kullanırlar belki de alt metinden hz süleyman mesajını verip muhteşem son için dean karakterini kullanabilirler. bu dizinin sonunun hazırlanmadığına inanmıyorum bence sonu zaten belli sadece dean karakterini çok yavaş olgunlaştırıyorlar ve buda hz süleyman karakterine oturtmak için daha zaman var demek. fark ettiyseniz dean yaklaşık 3 - 4 sezonda 3-5 defa zor sevişmiştir. lucifer ın 2. defa kurtulduğu sezon da karakter baya bi sarsıldı 7. sezondan sonra dean cinsellik anlamında yarıya düştü. tanrı adına 11. sezon savaştı ve şuan neredeyse kadınlara yan gözle bile bakmayacak konuma geldi hatta onu zorla sam kadınlarla buluşturuyor. yani asıl peygamber yetiştiriliyor.

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık