"bence sadece aptal insanların iyi ilişkileri var." -supernatural

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > HİÇ BAŞLAYASIM GELMİYOR

yeni konu aç HİÇ BAŞLAYASIM GELMİYOR

Ya istesem her diziye başlarım anında karar veririm de bu dizinin hem bölümü çok fazla geliyor hem de ergen fanlarından dolayı bi soğukluk var bu diziye karşı içimde. Bi kaç kere 1. bölümünü izledim bilmiyorum. Bu diziye başlamakta istiyorum yani nasıl desem zorlayınca olmuyo sdşfjgladgnf
bu diziye başlamam için bi kaç teşvik edici ve diziyi övücü cümle pls dflkjgsş.dmh

B.B

X-Files bir tek eskiler bilir ya da şansa bulan kişiler.Yeni yetmelere sorarsan kim bilebilir ki?

Diziye 13 yaşında başladım 19 yaşındayım şu an bu diziyle büyüdüm denebilir bence başlayacağın için çok şanslısın durma bile

ergen fanlar ne alaka bunu başlamama sebebi olarak görmen acayip bi saçma geldi fazla bölümü olması gözünü korkutmasın bi süre sonra diziye bağlanınca hiç bitmesin diyesi geliyor insanın

Her dizinin ergen fanı var özellikle pp karakterindeki oyuncunun oynadıgı dizilerin.

Senin yazdığın iki satır bile ergen olduğunu gösteriyor, 18 yaşına girince ergenlikten çıktığını zanneden ergenlerden birisi olduğun bariz belli iken sırf ilgi çekmek için senin gibi olan ergenler izliyor diyorsun ancak bir ergen bu kadar dar görüşlü olabilir. O iki satır da şu; "istiyorum yani nasıl desem zorlayınca olmuyo sdşfjgladgnf
bu diziye başlamam için bi kaç teşvik edici ve diziyi övücü cümle pls dflkjgsş.dmh" böyle salakça cümleleri senin gibi ergenler kurabilir.

izleme abi ergense başlama bir ergen de sensin ergen dizisi görmemişsin sen amk

xxdixonwolfianxx ilk başlarda bende bölüm sayısının çok olmasından korkuyodum ama şu an 12. sezon 5. bölüme tr altyazı arıyorum ayrıca fanlara bakıp dizi hakkında eleştri yapma yada önyargıya kapılma

Uzun diye okumamazlık etme lütfen o kadar yazdım :D
Dizi hakkında söyleyebileceğim şeylerden: İnternetteki pickup lines veya caps gibi şeyler çok müthiş oluyor diğer dizilere göre. Bölümlerin uzun olmasıyla bir sıkıntın olmasın sıkmaz seni ilerde. Mesela GOT izlerken bu ne her bölüm bi saat mi nee nasıl izlicem demiştim. Ama izleniyor arkadaş. klasik Spn izleme taktiğim: Sabah 40 dakika erken kalkıyorum 20 dakika hazılanıp 20 dk veya 10 dk hazırlanıp 30 dk spn izliyorum. Akşam eve geldiğimde yemek yerken 10 veya 20 dk spn izleyip bölümü bitiriyorum. Canım sıkılırsa akşam bi bölüm daha izliyorum. Ayrıca karakterler müthiş. Bir süre sonra onlarla bağlanıyorsun. Dean ve Sam abim, Crowley kankam, Castiel i çok yakınım olarak görüyorum mesela. -bundan çok utanıyorum- 10 kasımda Donald Trump ın seçilmesi konusunda Misha Collins yani Castiel (3. sezonda geliyor) 30 sn lik bir video çekmişti ve sonunda ağlıcak gibi oluyordu Misha. Neredeyse ağlayacaktım videonun sonunda. Ergen dizisi mi? değil. Kimin izlediğini önemseme yurtdışında izleyenler baya farklı Türkiye' dekinden emin ol. Saygılar..

Aybala aslında tek kelime ile güzel özetlemiş yurt dışında çok büyük ve değişik bir hayran kitlesi var

aybalaesmer99 eline saglik.misha o videosula beni de cok etkiledi.
32 yasindayim spn hayraniyim ve diziyi 12 yasindaki kizimla beraber izliyorum.ayrica x files benim izlediyim ilk dizilerden cocukken babamla beraber izlerdik.bende yeri ayri.

Yukarı Çık