“Hiçbir yazar iyi bir hikayeye direnemez, tıpkı hiçbir politikacının tutamayacağı sözler vermeye karşı koyamadığı gibi.” - Frank Underwood

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Spoiler İstiyorum

yeni konu aç Spoiler İstiyorum

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Yeni bir izleyiciyim. Her doğaüstü dizi gibi bu dizi de güzel ve diğer diziler gibi amaçları 40 dakikayı doldurmak değil. Gerçekten iyi bölümler çekiyorlar. Daha 1 sezon bitirdim. Sizden öğrenmek istediğim birşey var. 1. Sezonda Dean ve Sam'in annelerini öldüren, Sam'in sevgilisini öldüren şeytan ölecek mi? Ölecekse kaçıncı sezon ve kaçıncı bölüm.

dizi izlemenin mantelitesini anlayamamışsın muchacho tam olarak, dizi izlemek mesela çikolatayı çok seversin onun son lokması gibidir, damağına yapıştırır yavaş yavaş yersin, bir noktada susarsın ama tadı ağzından gitmesin diye su içmezsin. tadını çıkar çok soru sorma adamlar ilk sezon öğrenmeni isteselerdi ilk sezon gösterirlerdi

10'a Yakın dizi izliyorum ve sayıları artacak. Sadece bu diziye dair önümde tamamlanmış 10 sezon toplam yaklaşık 200 bölüm var. Ben bu dizide 12. sezona başladığımda o sezon bitmiş olacak. Önümde merak edecek oldukça fazla bölüm var zaten.

azazel di galiba o şeytanın adı yine yanlış hatırlamıyorsam 5. sezonda öldürüyordu Sam ve Dean

azazel 2 sezonun son bölümünde ölüyor

Azazel ikinci sezon finalinde ölüyordu yanlış değilsem...

İlk cevabım yukarıdaki tadını çıkar diyen arkadaşa herkesin dizi izleme zevki bekleyip öğrenmekle olmuyo mesela ben bi diziye başladığımda youtubeye bakarım abartı olmadan bi kaç şey öğrenirim ve bu da " Eğer bu böyleyse acaba bundan sonra ne olucak " gibisinden düşünmemi sağlar

2. Cevabımda yukarıdaki spoiler verip spoiler tuşuna basmayan arkadaşa canım benim sil o yorumu hayvanlaşma diziye ilk başladığımda senin gibiler yüzünden diziden soğumuştum hayvan gibi spoileri dayıyosunuz bu ne aptallıktır aq

DoganTRKKN arkadaşım yanlış hatırlamıyosam öldüren şeytanın ismi azazel ve 2. sezon 22. bölümde yani finalde ölüyodu bundan daha fazlasını bilirsen izlemenin anlamı kalmaz ağır spoiler yemiş ve konuyu öğrenmiş olursun umarım yararlı olmuşumdur ve bi tavsiye veriyim bunu okuduktan sonra konuyu kaldır daha fazlasını öğrenmek zararlıdır :D

ABT

sana varya bir spoiler veririm laps laps laps diye böyle var ya izlemek için sebebin kalmaz saman tadı verir dizi, vereyim mi? başlığı takipteyim

Dean colt ile öldürüyor 2.sezon son bölümde babaları hatta cehennemden gelip selam çakıyor yardım falan ediyor ruhuyla

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık