"bir adam kendi oğlunun ölümünü görecek kadar yaşamamalı." -oz

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Spoiler İstiyorum

yeni konu aç Spoiler İstiyorum

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Yeni bir izleyiciyim. Her doğaüstü dizi gibi bu dizi de güzel ve diğer diziler gibi amaçları 40 dakikayı doldurmak değil. Gerçekten iyi bölümler çekiyorlar. Daha 1 sezon bitirdim. Sizden öğrenmek istediğim birşey var. 1. Sezonda Dean ve Sam'in annelerini öldüren, Sam'in sevgilisini öldüren şeytan ölecek mi? Ölecekse kaçıncı sezon ve kaçıncı bölüm.

Detaylı Spoiler(bir iki eksik olabilir)

Dean Sam
-Azazel i gebertecek(Azazel'in 3 kardeşi daha var Ramiel Dagon ve Asmodeus Ramiel 12.sezon 12.bölümde ölüyor Dagon ve Asmodeus daha ölmedi ve bunlar Lucifer yani şeytanın varisleri Ramiel Krallığı Crowley e veriyor).

-Babaları ölecek 2.sezon son bölümde bir görünecek bida hiç gelmeyecek.

-Bobby Leviathan adı verilen Tanrı nın yasakladığı yaratıklarca ölecek Leviathanlar normalde Araf ta iken Castiel tarafından alınarak güc amacıyla kullanıldılar ve sonra serbest kalıp Dean ve Sam i 1 sezon uğraştırdılar 7 8 gibi

-Anneleri geri gelecek 11.sezon sonuncu bölümde

-Mahşerin dört atlısını öldürecek(sonuncu atlı ölüm onu da öldürecekler)

-Meg şekil değiştirip geri gelecek ilerde gelecek Castiel adlı meleğe aşık olucak ama Sam Dean ve Castiel i korurkene ölecek

-Yolların şeytanı olan Crowley gelecek ve Cehennemin kralı da olacak köpeği de Lucifer i da köpek edecek

-Lilith ölecek(Lucifer in ilk yarattığı şeytanımsı canlıdır)

-Bir bölümde cin öldürecekler Sam cin ölünce Thank you Allah diyecek

-Dean 5.sezon bitince 6.sezonda yeni hayat kuracak sam bir şekilde kafesten çıkacak fakat 1 2 sezon boyunca sam in karaktersel problemleri ile uğraşacaklar

-Babası açık arttırmacı olan kız Sarah mı ne 8.sezonda ölüyor

-9.sezonda ya da 10.sezonda Abbadon diye cehennem savaşçısı gelip ölecek sonra geri gelecek yine ölecek

-Metatron diye Tanrı nın katibi melek var o da 10.sezonda uğraştıracak 11 de Tanrı nın kardeşi Darkness tarafından öldürülecek.

-Tanrı aslında başmelekler tarafından korunan Chuck adlı bir yazar.

-Gabriel ölüyor en komik bölümler Gabriel in olduğu bölümler Gabriel Tanrı'nın dört büyük meleğinden biridir( Michael(Mikail), Lucifer(İblis), Gabriel(Cebrail), Raphael(İsrafil) ) sonra Lucifer Michael hariç ikisi ölüyor.

-Lucifer ve Michael kafeste olucak Lucifer geri gelecek Michael Dean ve Sam in üvey kardeşleri olan Adam ın vücuduna girecek sebebi de Dean in onu vücuduna kabul etmemesi çünkü Melekler ,şeytanlar gibi izinsiz giremez izinle girebilirler.

-Crowley'in annesi cadıdır ve adı Rowena dır bazı yerlerde Dean ve Sam e yardım eder bazı yerlerde satar aynı Crowley.

-2 defa kıyamet olacak biri 5.sezon sonuna kadar biri de 10.sezon sonunda başlayıp 11.sezonun sonuna kadar devam edecek

-Garth adında bir avcı geliyor sonra kurt adam oluyor ama öldürülmüyor.

-Sam ve Dean in baba tarafından dedesi illuminati gibi gizli bir örgüt olan Man of Letters ın ABD şubesinin son üyesidir(Sam ,Dean haricinde onlar kan bağı ile üye oldular).İngiltere şubesi 11.sezon sonunda ziyarete geliyor 12.sezonda da etkileri mevcut

Eksiğim varsa söyleyin olabilir insanlık hali

dünya üzerinde en çok spoi yediğim dizi supernatural. ben spoi almamak için girdiğim spn izleyen arkadaş ortamlarında kulaklarımı tıkayarak kaçtığımı biliyorum asfddfgsd ama tabi herkesin dizi izleme zevki başka

supernatural bir efsanedir ya nasıl bir dizi yapmışlarsa 12 senedir sona gelip başa dönüyorum sanki ilk kez izliyormuş gibi. anlamayan bilemez;)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Spoilerleri tek tek verirsek dizinin b*k gibi olduğunu düşüneceksin; 12 sezon boyunca Dean ve Sam defalarca ölüyor, melekler, çeşit çeşit şeytanlar, Tanrı, onun kız kardeşi, annelerinin dirilmesi, zaman yolculuğu, hitleri bile öldürüyolar a*q ve 12. sezona kadar neredeyse kimsenin hayata tutunamamış olması iyice saçma gibi geliyor aslında ama çok zevkli ve kıvamında ilerliyor.

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık