"Hayvan gibi şiy yapıyosunuz yav.." - Malkoçoğlu Firar

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Tespit gibi tespit :)

yeni konu aç Tespit gibi tespit :)

Supernatural ile TVD arasında bi benzerlik gördüm.Supernaturalde ana karakterlerin adı Sam ve DeaN.Bu dizi ilk olarak 2005'te yayına girdi. TVD(The vampıre diaries)'ın ana karakterlerinin adi Stefan Ve DamoN.Büyük harflerle belirttiğim üzere bu bu karakter adlarındakı harflerın benzerliği görülüyor.Ayrıca SN 2005,TVD 2009 ta başladı.Burdan da TVD'nın karakter benzerlıgını SN'den aldıgını goruruz.çalmak değil bu.aynı kulvarda yarıstıkları icin kendıne rakıp olarak SN'i görmüs TVD. Varsa bu tarz dizilerarası tespıtlerınız buraya alalım pls shfasfbsakbf

fanboylukta çığır açmışsın ve baya bi uydurmuşsun TVD'den nefret ederim de bu kadar da olmaz

tespitten bahsediyosak her bölümde duvara kan fışkırıyo ama yerde çok az kan var ayrıca yere doğru kesince adamın kanı duvara nası fışkırıyo aq

@ManU2 tespıtten kastım dizilerın birbiriyle ilgisi olması.dizilerın ıcındekı hatalardan ve absurtluklerden bahsetmıyorum.sen çok yanlış anlamışsın olayı sadasshashas
@TheManCamesAround zaten nefret ettığin için kabul etmıyorsun.Bahsettğim şey tesadüf deği.Piyasadaki dizilerin genelinde bu tarz benzerlıkler,birbirlerine eleştiri ve yergi var.Olmak zorunda zaten.Amaç reytingte tavan yapmak.Ben farkına vardım bu benzerlığin.Senin farkına varamaman benim sorunum değil.Sana önerim dizileri dümdüz izlememen.Yaşın kaç bilmiyorum ama büyük resme bakmaya öğrenmelisin.
Not:Hala asıl soruma yanıt alamamanın üzüntüsünü yaşıyorum jsjfaskffaahf

Bence tespitin doğru .d Ayrıca Winchester ve Salvatore kardeşlerinin 4lü olarak çekilmiş fotoğraflarını bir çok yerde görmüştüm bu şekil bir bağlantı olabilir :)

Ve sen buna sadece bir N harfiyle mi ulaştın

bence bu doğru bi tespit değil. tamam iki dizi da fantastik diziler ama birinde kardeşler avcı birinde ise vampir. ayrıca dörtlü fotoğraflarının olmasının sebebi bence dört karakterin de son derece yakışıklı olması.

ve dort karakterin aynı kanal da çalışması, arkadaş olmaları.

Durumu ciddiye alıp eleştirmiyorum fakat Vampir Günlükleri aynı zamanda bir kitap serisidir ve ilk kitap da 91 yılında basılmıştır. Stefan&Damon ikilisi 91'de çoktan vardı yani.
Tespit çürütülmüştür.

TVD'nin kitap serısınden haberım yoktu.bu konuda uzgunum.Ancak o zaman çok net supernatural,TVD kıtap serısını ornek almıs,sadece işledıklerı konu farklı.ısım ve karakter benzerlıklerı hala var.bir de tospot corotolmostor diyo ahsfkjasjas yav he he denır sana ancak.

iki harf benzer diye örnek almış, hmm peki

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık