"biri nasılsın diye sorduğunda gerçek bir cevap beklemiyor." -the vampire diaries

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Tespit gibi tespit :)

yeni konu aç Tespit gibi tespit :)

Supernatural ile TVD arasında bi benzerlik gördüm.Supernaturalde ana karakterlerin adı Sam ve DeaN.Bu dizi ilk olarak 2005'te yayına girdi. TVD(The vampıre diaries)'ın ana karakterlerinin adi Stefan Ve DamoN.Büyük harflerle belirttiğim üzere bu bu karakter adlarındakı harflerın benzerliği görülüyor.Ayrıca SN 2005,TVD 2009 ta başladı.Burdan da TVD'nın karakter benzerlıgını SN'den aldıgını goruruz.çalmak değil bu.aynı kulvarda yarıstıkları icin kendıne rakıp olarak SN'i görmüs TVD. Varsa bu tarz dizilerarası tespıtlerınız buraya alalım pls shfasfbsakbf

Hosuna mı gıttı bı daha yazayım mı oç
Asagılık kompleksının en alasını yasıyorsun zaten su an.
sıkerım belanı bak,cocuk hala cevap verıp kendını rezıl etmekten hoslanıyor burda.
Bokkafalılarla tartısmayacagım dedım bak bir de sen kasınma hala,kaybol burdan

bok kafalı ne ey cahil cühela, madem bir laf söyliceksin, diceksin ki amına koyarım senin. karı gibi saçma saçma laflar etme amcık ağızlı velet

Teen wolf dizisi bile Supernatural dan alıntılı kısımları var ve değiştirip kendi dizilerinde yayınlamışlar.İkisinde benzerlik var SP ve TW ama tvd sanmyorum

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık