"sen tanrıyla konuşursan dindarsındır. tanrı seninle konuşursa deli." -house m.d.

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > 5.sezonla ilgili

yeni konu aç 5.sezonla ilgili

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

arkadaşlar bu yeni gelen herkese iğne yapan gözlüklüler kim bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? o cıva olayını anladım gibi ama bunların çöl kurduyla alakası olduğunu düşünüyorum. düşüncelerini paylaşırsanız sevinirim :)

İlk gördüğümde oha Harrison Wells dedim öyle titrek göründüğünde falan ama sonra farkettim ki Flash değil Teen Wolf izliyorum .. Şu lydianında gelecekte beynini delmeye çalışan sen aiden değilsin dediği adamla bi bağlantısı var kesin bunların resmen HarpyKurt Adam yaptılar yav yeni bi ırk geliyo belki Hakurt-Kakurt-Kartkurt-PatKurt falan ya biyerde toplıcaklar ya da bu sezon çöküşe doğru gidiyo :D

Bence bu son bölümde Stiles çöl kurdu ile ilgili bir ip ucu buldu ya hani fotoğrafta bir sürü ceset vardı o kişi işte iğne yapan gözlüklü tip olabilir Malianın annesi yani

Çünkü bodrum katında Maliayı bulduklarında ona bir şey yapmadılar diğer kızı öldürdüler

aaa bak ona hiç dikkat etmemiştim cidden malia yı öldürmediler ama onu ben şeyden sanmıştım hani ilk mavi pençeli scot a bişey yapamayınca görevini yapamadın gibi bişey söyleyip öldürdüler ya ben tracy de o yüzden öldürdüler diye düşünmüştüm. vay be cidden bu sezon ya çok fazla yükseltip aradan acayip bişey çıkarıcaklar ya da korayc34 ün dediği gibi çöküşteler :)

Bu sezon tutar :)

Hayır benim anlamadığım olay şu bu Tracy kanima diil mi abi bi şekilde seni çizdiği zaman vs felç oluyosun geçici olarak hani hatta polis memuru kaza yapıyodu felç oldu da hah işte peki bu liam'ın atıştığı kızın koluna pençelerini geçirdiğinde neden orda bişey olmadı o hatuna ?

çünkü dönüşmemişti ya da bağışıklığı var zaten o garıdan ne bok çıkacağı da belli değel

seni çizdiği zaman değil salya gibi bir sıvı vardı o değince bir de kuyruğu ile çizince felç oluyordun

Tracy dönüşmemişti okuldayken

Peki scotta kuyruğuyla vurmadı veterinerden kaçarken pençeleriyle vurdu nasıl scott felç oldu orda ? Ayrietten okuldayken dönüşmemişse 1 gün önce polis memurunu nasıl felç etti ^^

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık