"hiç iyi niyetli olup da hata üstüne hata yapmışsın gibi hissettiğin oldu mu?" -teen wolf

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > 5.sezonla ilgili

yeni konu aç 5.sezonla ilgili

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

arkadaşlar bu yeni gelen herkese iğne yapan gözlüklüler kim bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? o cıva olayını anladım gibi ama bunların çöl kurduyla alakası olduğunu düşünüyorum. düşüncelerini paylaşırsanız sevinirim :)

off anlayamıyorum -_-

Kafamda deli sorular ... Acaba kaçırdığım bişey mi var kanimalarla ilgili onu anlamadım ^^

Ayrıyetten okulda kızın bileği kanlıyken yıkadıktan sonra hemen yaralar kapandı farkettiyseniz çizikler kalmadı. O kızdan da birşeyler çıkacak kesin

O arabadayken sıvı akmıştı zaten o sırada felç olmuştur

Kanimaların jacksondaki etkilerini gördük, kanima kendini kontrol etmez, kontrol edilir. Fakat sözkonusu pençe etkisi dışında, farklı bir formul ve analiz işlem sonucunda oluşturulan yarı kurt ve yarı kanima hadi bide jokerimiz yarı karabasan arkadaş olunca ben her şeyi beklerim abi, bu nedir. utanmasalar teen wolf'a supermanı getiricekler. o 3 lü grup hakkındada şöyle bi fikrim var, tracy okuldayken şu 3 lüyü o 3 lüye benzetiyordu : Alpha Scott - İğneci Abimiz , Stiles - Yedek iğneci abimiz , Liam - O iğneci abilere yardım eden 3. abimiz. Ha bu sadece teori ama ben öyle düşünmeye başladım. Birde Deaton 5 sezondur sırlarla dolu ondanda şüphe etmiyor değilim :D

kızı okulda tırnaklamasına karşın kızda yara izide yoktu dikkat ettiyseniz ki zaten kızda bişiler çıkıcak olmasa yavru kurtla veya grupla pek diyolokları olmaz o da vampir falandır herhal :D

bence o kızda kanima ahsjdh şakayı bir yana bırakırsak benim bildiğim kanima o sıvıyla ya da çizerek felç ediyor kurbanlarını. kızın kolunu da çizmekle kalmadı çünkü kız elini yıkarken 2 delik vardı kolunda yani cidden o kızın felç olması gerekiyordu. acaba bu tracy nin, jackson un kanimaya dönüşmesinden sonra koruduğu biri vardı hani --başta fotoğraflarla ilgili bişey yapıyodu sonra onu yaşlı adam öldürünce yaşlı adamı korumaya başladı-- bu kız da öyle bişey bence tracy de bu kızı koruyor

Allah'ın takdiri koraycım fazla zorlamayalım lütfen. :)

ya arkadaşlar şu iğneci abimiz dediğiniz kim dikkatsiz izledim sanırsam kaçırdım da

bence o erkek değil hatta cinsi yok ben onu Malianın annesi çıkar sanmıştım :dS:dD

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık