"savaş, kız büyütmekten daha kolay." -game of thrones

Teen Wolf tartışma forumu

yeni konu aç 6.sezon ACİL

6. sezonu beklerken ciğerim soldu şimdiiiii sze sooruyorum
Şu başlama tarihi bizde 29 haziran diyolar doğru mu . bi de 6. sezondan beklentilerinizi alıyım

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

29 haziran deniyor dizi takvimindede oyle ama kendi resmi sitesinde henüz belli değil deniyor yani işin sır perdesi belli degil.
6.sezonda derek istiyorum yani artık yeter gelsin gerçi derek karekterini oynayan tyler supergirl in yeni sezonun ilk 2 bolümünde oynayacak ya neyse.
scott artık dayak yemesin birazda kendisi yedirsin düşmanlarına.bide gelecek sezon eski sezonlardan daha DAHA iyi olsun yani daha heyecan verici ve meraklandırıcı olsun. şimdilik bu kadar aklıma geldi :)

bencede artık derek gelsin ve eğer bilen varsa allison dönecek diyorlar doğru mu ?

ya abi hala alisson gelsin dionuz kız ldu bılmıonuz mu :DDDDD

ya dereği istiyom ben ya artık gelmesi ve alison gelecek mi alison gelmeyecekse kira da gitti baska bı kız mı gelecek ha bıde uenı sezona katılan oyuncuların hepsi kotu rolde mı oynuyo bilgisi olan

Derek büyük ihtimal var çünkü JR Bourne ( Chris Argent) 6. sezon çekimleri sırasında paylaştığı bi videoda Derek gözüküyordu.

6.sezonda Peter Hale ve Deucalion geri gelecekmiş.Ama Deucalion tek bölümlüğüne gelecekmiş.

https://www.youtube.com/watch?v=JlbqbTy5Crw
6.sezon fragman rica ederim .

@fbilkay fragman o değil ordaki görüntülerin yarısı ya eski bölümlerden yada diğer dizilerden alınmış görüntüler eğer fragman çıksaydı resmi sayfalarında ilk kendileri paylaşırdı

10 ay önceden 6.sezonun fragmanını mı veriyorlar?

bir yerde kasımda başlayacak yazıyordu.... resmi bir yer değil tabi kesin olmayabilir

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık