"einstein 'iki şey sonsuzdur' demiştir. evren ve aptallık. ben şahsen aptallığın sonsuz olduğuna tanık oldum." -teen wolf

Teen Wolf tartışma forumu

yeni konu aç 6.sezon ACİL

6. sezonu beklerken ciğerim soldu şimdiiiii sze sooruyorum
Şu başlama tarihi bizde 29 haziran diyolar doğru mu . bi de 6. sezondan beklentilerinizi alıyım

6. sezonda kira olmayacakmış. ama bence derek artık bi gelsin. çünkü sevgili scott çok kötü bir kurt oluyor. bi de ben allison un döneceğini pek düşünmesem de sezon finalinde o kadar çok andılar ki sanki bir geri dönüş yapabilir gibi de geliyor. ayrıca bence allison un dönüşü baya bir şeyi değiştirir. mesela malia bana kalırsa biraz uzaklaşır onlardan. çünkü allison lydia ve scottla takılır. scott da en yakın arkadaşından ayrılmayacağına göre. ben allison un grubu biraz dağıtıcağını düşünüyorum. benim favori üçlümde de allison yok zaten. bence gelmesin

resmen beklerken ölücem

dylan'ın geçirdiği kaza yüzünden kasımda yayınlanıcak diye biliyorum

6.SEZON KASIMDA BAŞLAYACAĞI JEFF SÖYLEDİ. TEMMUZUN 24 YADA 26 ISINDA FRAGMAN YAYINLANCAK DENİLDİ. ÇEKİMLER BİTTİ SADECE STYLESIN BÖLÜMLERİ ÇEKİLMEDİ ÇÜNKÜ KENDİNİ KÖTÜ HİSSEDİYORMUŞ . AYRICA DEREKTE DÖNMEYECEĞİNİ SÖYLEDİ DİYE HATIRLIYORUM

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık