"bazıları asla delirmez. ne kadar korkunç bir hayat sürdürüyor olmalılar.." -barfly

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > BAŞLASAM MI?????

yeni konu aç BAŞLASAM MI?????

Böyle vampir filmlerini sevmem ama herkes çok güzel olduğunu söylüyor başlasam mı acaba lütfen cevap yazın!

@BrokeGirl Knka bende başlıcam birlikte başlıyalımmm

@Freak_AHS başlarız knkaa

gençlik dizilerini seviyosan başlaa :D

Şöyle ifade edeyim, bu dizi MTV kanallarında rekorlar kırdı. 3 yıldır takip ediyorum. İlk yabancı dizimdi. Bunca zaman bir çok dizi izledim, Pretty Little Liar, The Vampire Diares, The Originals, Shameless, S.H.I.E.L.D, American Horror Story, The Flash. Ve daha bir çoğu. Teen Wolf'a meydan okuyacak bir Supernaturel bir de The Walkin Dead var.

Kesinlikle izlemelisin shznxjkskshz :)

Bunca zaman başlamaman hata bende ön yargı ile başladım ama çok bağımlılık yaratan bi dizi

ben ilk bölümü izlediğimde ne kadar saçma demiştim 5 sezondur ssıkı takipçisi oldum

Ne kadar salak salak sorular bunlar.
Kaç yaşındasın sen?

dizi dünyasında o kadar kaliteli dizi varken buna başlamanı tavsiye etmem ben. ayrıca dizide biraz fazla aşk meşk olayları olduğu için insan sıkılabiliyor. sen bilirsin

saçma sapan bi dizidir zaman geçsin diye başlıyım dedim o zaman 5. sezon başlamamıştı daha başladım ve dört sezonu 3 gün boyunca hiç uyumadan izledim bitti uyudum uyandım başladım bi daha baştan sonra bir haftada 4 sezonu bir kez daha bitirdim. ne saçma dizi dimi :)

Yukarı Çık