"sen plan yaparken tanrı yukardan güler." -supernatural

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > BEN ŞUNU ANLAMIYORUM SCOTT..

yeni konu aç BEN ŞUNU ANLAMIYORUM SCOTT..

BAKIN BEN ŞUNU ANLAYAMIYORUM CİDDEN SCOTT A çoğu kişi laf ediyor ama scott en doğru olanı yapmaya çalışıyor yok o true alpha güçlü olması gerekmiyor mu götünüzle izliyonuz heralde o herşartta arkadaşlarını ve tamımadığı kişiler olsa dahil kurtamaya çalışıyor . YOK her bölüm dayak mı yenilir mi de işte bişeyler. AMK BİSEY BİLDİĞİNİZ YOK KONUŞUP DURUYONUZ

Zaten Alfalığı bu sayede kazandı. Ama gerekli olduğu zaman gücünü kullanmıyor ve dayak yiyor bu yüzden laf ediliyor. Peter ve Dereği yada diğer Alfaları izle bak hepsi çok güçlü ve yenilmesi aşırı zor Alfalardı. Scott Betayken daha güçlüydü Alfa oldu şamar oğlanına döndü

siktir deli

adam haklı şamar oğlanı oldu

evet sanki güç olarak Liamdan bir farkı yok

YAMK KIZI GERİZEKALI ÜSTTEKİ SANA DİYORUM

BEYLER BAYANLAR ASLINDA OLAY ŞÖYLE BAŞLIYOR ŞİMDİ BUNLAR (SCOOT,ALLİSON,STİLES) AİLELERİNİ KURTARMAK İÇİN NEMETONA GÜÇ VERDİLER YA BUNLARIN KALBİNE BİR KARANLIK GİRDİ VE SCOT BU KARANLIĞIN ONU ELE GEÇİRMESİNDEN KORKUYOR HATTA 4.SEZONDA KATE'İ YAKALAMAK İÇİN Bİ FABRİKAYA GİDİYOLARDI VE SCOOT ASKERLERDEN BİRİNİ ÖLDÜRÜNCE GÖZLERİ SİYAH OLUYORDU DÜZGÜN İZLEYİN ŞU DİZİYİ HEP AYNI SORUNLAR ÇIKIYOR

MALMISIN NESİN AQ SÜPER AY IN OLDUĞU O GECE LİAM SCOTT I DÖVDÜĞÜ ZAMAN THEO , SCOTT IN ASTIM SPREYİNE KURTBOĞAN KOYMUŞTU ONU GÜÇSÜZLEŞTİRDİ VE LİAM A GELECEK OLURSAK O DA DOLUNAY VE HATTA HATTA DA SÜPER AY OLDUĞU İÇİN BAYA Bİ GÜÇLENDİ. TEK BEN ANLIYORUM SANIRIM. BU OLAY BÖYLE OLDU AQ.

DAHA DA BUNU OKUYUP ORTALIKTA '' SCOTT KENDİ BETASINDAN DAYAK YİYOĞĞĞĞĞGH '' DİYE GEZMEZSİNİZ UMARIM..

beyler gerard mı daha bilgili yoksa deatonmu ?

gerrard çünkü her boku o biliyor jnddchefhcbefhbcefhbuhf

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık