"oz’un geri kalanında kimse kendisine davranılmasını istediği gibi davranmaz." -oz

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > BEN ŞUNU ANLAMIYORUM SCOTT..

yeni konu aç BEN ŞUNU ANLAMIYORUM SCOTT..

BAKIN BEN ŞUNU ANLAYAMIYORUM CİDDEN SCOTT A çoğu kişi laf ediyor ama scott en doğru olanı yapmaya çalışıyor yok o true alpha güçlü olması gerekmiyor mu götünüzle izliyonuz heralde o herşartta arkadaşlarını ve tamımadığı kişiler olsa dahil kurtamaya çalışıyor . YOK her bölüm dayak mı yenilir mi de işte bişeyler. AMK BİSEY BİLDİĞİNİZ YOK KONUŞUP DURUYONUZ

gerard la deaton aynı seviyedi bilgililer çünkü deaton derek in annesinin sürüsünün danışmanıydı ve gerard tan daha bilgili

@Bosporuss olayları anlamamışsın sana anlatayım tüm True Alpha ların bi sorunu var oda birisini öldürmemesi gerekiyor.Eğer kendini kontrol edemeyip içindeki (Gerçek Alfa'nın canavar hali) nin öldürme arzusuna yenik düşerse Peter'in 1. sezondaki Alfa formuna dönüşecek.

@amaçsız haklısın fakat 100 yılda bir ortaya çıkan bir türün normal Alfalardan (öldürülerek kazanılan) daha güçlü olması gerekirken daha güçsüz anlayamadığımın bu neden 100 yılda bir gelen nadir bir tür bu kadar güçsüz ? Biraz daha güçlü gösterilseydi biraz daha eğlenceli olurdu. Şunu da belirteyim bana göre True Alpha olmadan önce daha güçlüydü. Hatırlarsanız 3. Sezonda Enis'le neredeyse başa baş dövüşüyordu. Birde 3. sezonda True Alpha olmadan önce Üvez Ağacı Külünü geçmeyi başarmıştı o kadar güçlenmişti fakat şimdi o halinden eser yok.Üvez Ağacı Külünü geçmek Kurtadamlar için imkansız gibi bir şeydi.

Şu dizinin bu kadar fan'ı olmasını anlayamıyorum fanlarının coklugundan dolayı tekrar tekrar baslmaya calıstım ama 2 3 bölümden sonra bayıyor Dylan karakteri izlitiyor o 2 3 bölümüde

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık