"sanki birileri deneyler yapıyor ve bütün dünya onların laboratuvarı." -fringe

The Legend of Korra tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Legend of Korra > Yeni avatar dizisi çıkar mı?a

yeni konu aç Yeni avatar dizisi çıkar mı?a

Legend of Korra'nın finaline sayılı zaman kala bu soruyu sormak istedim. Sizce yeni avatar dizisi çıkar mı? Çıkarsada korradan sonrasını mı yoksa öncesini mi anlatırlar. Geçen sezondaki ilk avatar bölümünü çok sevmiştim. Onun hakkında bir dizi çıkarsa korradan daha iyi olacağını tahmin ediyorum.

Avatar Wan'ı kastediyorsan bence onla ilgili çıkması zor, zaten hikayesi -ana konusu- anlatıldı, detaylarının izleyenleri pek sarmayacağını düşünüyorum.
Üçüncü bir serinin çıkacağını düşünüyorum Korra bittikten bir sene sonra falan ama konusu muhtemelen güncel zamana göre olur, Korra'dan sonraki 50 sene falan, hatta Korra'nın torunuda olabilir :D

Aklıma gelmişken söyleyeyim, eğer sonraki avatar Korra'dan sonraki olursa toprak bükücü olacak.

Umarım yenisi çıkar, gerçekten en başarılı anime dizilerden birisi.

Gelecekte geçen bir avatar güzel olabilir. Aangin zamanları güzeldi. Korra'da da yenilikler aldı başını götürüyor. Bir çok kişi buna karşı çıktı ki Korra'yı çok eleştirdiler. Fakat artık farklı bir şey yapabilirler.

Avatar evrenine tekrar veda ediyor olmamız beni gerçekten üzüyor.Umarım yeni bir seri daha çıkartırlar, günümüz teknolojisini katmazlar inşallah.Yoksa Varrick bu haliyle teknolojik aletler yapabiliyorsa, günümüzde daha can sıkıcı şeyler olabilir.O yüzden bize o elementlerin evrenini yaşatmalılar!

Bence yeni seri çıkmalı.yani bugüne kadar daha iki elementten Avatar'ları gösterdiler.Hava ve Su , diğer seride Toprak veyahut Ateş gösterilmesi gerekiyor.eğer bitecekse işte bu 4 element tamamlandığında bitmeli.böyle yarım bırakılmamalı.zaten çok sevdiğim bir anime.bitmesine üzülürüm .

Bence de çıkmalı gayet güzel geliyor bu Avatar evreni hele dizideki şarkılar beni benden alıyor ama çıkarsa eski zamanların çıkmasını isterdim ben

Toprak ve Ateşi anlatacak 2 hikaye daha çıkmalı

Bi haberde okumuştum, eski avatar dizisi kaldığı yerden devam edicek diye, öyle olsa çok iyi olurdu

Kesinlikle yenisini istiyorum! Bazı arkadaşlar Korra'yı beğenmese de bence çok güzeldi. Bu animenin biteceğini düşünmek bile canımı sıkıyor.

Yukarı Çık