"para herşeyi yapar diyen adam, para için herşeyi yapan adamdır." -prison break

The Legend of Korra tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Legend of Korra > Yeni avatar dizisi çıkar mı?a

yeni konu aç Yeni avatar dizisi çıkar mı?a

Legend of Korra'nın finaline sayılı zaman kala bu soruyu sormak istedim. Sizce yeni avatar dizisi çıkar mı? Çıkarsada korradan sonrasını mı yoksa öncesini mi anlatırlar. Geçen sezondaki ilk avatar bölümünü çok sevmiştim. Onun hakkında bir dizi çıkarsa korradan daha iyi olacağını tahmin ediyorum.

Şuna anime deyip durmayın ya anime falan değil bu. Sırf uzak Doğu motifleri var diye anime olmuyor.

ebr

Öncelikle Avatar Wan'dan gelmesi imkansız. Aslına bakacak olursak yeni Avatar gelecek mi o bile muamma. Önümüzdeki 2 sene falan yok, açıklama hiç yapılmadı belli belirsiz ortada duruyor.

Ayrıca döngünün dışına çıkmak sıkıntı olmayacaksa, dizisi yapılsa çok güzel olur dediğim tek Avatar, Avatar Roku'dur. Hikayesi çok geniş ve o Aang gibi bütün elementleri baştan öğreniyor. Ateş kralı Sozin ile arkadaş olması da cabası. Ama Korra'da gördük ki artık teknoloji Avatar anlayışının önüne geçmiş. Avatar tek başına bir iş beceremiyor artık. Bundan sonra olsa olsa zorlama dizi olur Avatar. :)

şimdi arkadaşlar öncelikle ben bu diziyi başladım bitir dim ve başladım ilk izleyişimde bir şey anladım şimdi yeniden izliyorum ama aklıma şu takıldı öncelikle bağlantı olayı canımı sıkıyo raava öldükten sonra karanlığın içinden yeniden doğuyor çıkartıyo korra geri birleşiyolar ama diğer avatarlarla nie bağlantı kurulamıyo o yüzden eski avatarlarla ilgili bir şey çıkaramazlar ama o bağlantı nie geri dönmüyor anlamadım ve bence şu konu ile çıkara bilirler korra yeni zincir oluşturdu ve bu zincir den yeni avatarlar doğucak ama karanlığın içinden ışık doğuyosa ışık içinden karanlık doğar bu konuyla giderlerse yeni avatar dizisi çıkar ama lütfen biri ilk sorduğum bağlantı sorusuna cevap versin

Ben Korra'nın devam etmesi taraftarıyım. Devam ederse Korra eder diye düşünüyorum. Ama Avatar dizi hakları nickelodeon'a ait. Netflixin dizinin devamını yapması için 10 bin imza toplanmış ama haklar nickelodeonda ve nickelodeon devamını yapmıyormuş. Korra için olan bütçeyi kesmiş. Reytingleri de güzelmiş sadece son sezon biraz düşmüş ama yine de reytingde rekor kırmış.Hatta bir ara başrolün kadın olmasını istemedikleri için dizi askıya alınmış ama sonra devam edilmiş. Anlayacağınız bu nickelodean tam bir şe*efsiz. Ama elimizden başka bir şey gelmiyor. Umarım çıkar. Bana göre, biz Aang'de neler olacağını zaten çizgi romanlardan gördük. Hani kötü olmaz Cumhuriyet şehri kurulması falan güzel olabilir ama Korra'da hep yeni şeyler oluyor. Wan'da her şey anlatıldı zaten bir şey kalmamıştır diye düşünüyorum. Ha ATLA ha LOK ikiside birbirinden güzel yeterki çıksında :)

Hayır Yenisi Gelmicek Toprak Olarak Toph Var Onu Kullanırlar Alev Olarak Roku Hava Olarak Aang Ateş Olarakda Var Adını Unuttum Ama Umarım Gelir

Aslında ben önceden izlemeye başlamıştım ama sorun falan çıktı işte ben de izleyemedim şimdi bitirdim.Acaba devamı gelecek mi ya da bir bilgisi olan var mı bu konuda ? Eğer cevap verirseniz çok mutlu olurum.

4 yıl geçti üzerinden, sanırım gelmeyecek :(

Yukarı Çık