"yeah mr. white! yeah science!!!" -breaking bad

The Legend of Korra tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Legend of Korra > Yeni avatar dizisi çıkar mı?a

yeni konu aç Yeni avatar dizisi çıkar mı?a

Legend of Korra'nın finaline sayılı zaman kala bu soruyu sormak istedim. Sizce yeni avatar dizisi çıkar mı? Çıkarsada korradan sonrasını mı yoksa öncesini mi anlatırlar. Geçen sezondaki ilk avatar bölümünü çok sevmiştim. Onun hakkında bir dizi çıkarsa korradan daha iyi olacağını tahmin ediyorum.

Bence yeni dizi Avatar Van hakkında olabilir. Her ne kadar hikayenin önemli bir bölümü anlatılmış olsa da, sonraki yıllarda Avatarın nasıl barışı sağladığı, tüm ırklar nezdinde nasıl itibar kazandığı, avatar zincirinin nasıl oluştuğu ve White Lotus'un nasıl kurulduğunu konu alan çok iyi bir dizi daha çıkarılabilir

Legend of Korra bittikten sonra Avatar Efsanesinin 2 yaratıcısına da yeni bir seri gelecek mi sorusu defalarca yöneltildi ve her defasında "Olabilir ama olmayadabilir" cevabı geldi .
Genel olarak Avatar Evrenindeki 4 ana elementten her birini başlangıç olarak kabul edecek 4 farklı serinin yapılması herkes tarafından en mantıklı yaklaşım olarak kabul ediliyor. Ancak yeni bir seri olsa dahi bu seriyi önümüzdeki 2-3 yılda beklemeyin

Bence yeni bir seri gelmeli ayrıca günümüzde geçmeli ama bir düşünsenize herkes bükücüyken teknoloji bu kadar gelişebilir mi? Gelişse bile her halde teknoloji ile bükücülük bütünleşir. Belkide Raava ruhu 2 parçaya ayrılır ve 2 bükücü olur biri ateş diğeride toprak olur bence mantıklı.

hava ve toprak cıktı korra bır toprak bukucu normalde su bukucu kıyafetlerı gıydıgınden oyle anlasılıyo ızledıysenız bılırsınız

SokakLambası senin gördüğün haber büyük ihtimal çizgi romanlardır The Last Airbender'in son bölüm son sahnesinden itibaren Zuko'nun annesinin sırrının çözüldüğü üçer ciltlik 2 çizgi roman serisi çıktı. Hatta onlardan sonra da Aang'den önceki hava bükücü ve Toph'un ailesinin olduğu bir seri de çıktı. Ama onlar çizgi roman dediğim gibi dizi değil.

İnternette okuduğuma göre yeni avatar serisi için hazırlıklar başlamış toprak bükücü olarak devam edecek bir avatarımız olacak :)

Yeni seri nezaman çıkıcanı bilen var mı?

yenisi gelmeli ama The Avatar Aang in zamanı gibi olamaz

Hala çıkmadı :(

çıkmalı hatta konusu şu 70 yıldaki boşluğu anlatmalıya

Yukarı Çık