"sen plan yaparken tanrı yukardan güler." -supernatural

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > Hope'un Melezlik Teorileri

yeni konu aç Hope'un Melezlik Teorileri

Herkes buraya Hope'un melezlik teorisini paylaşsın. Forumda çokça bulunan dağınık bir konu ve fikirlerimizi burada toplayıp paylaşsak herkese faydalı olur diye düşünüyorum.İlk teori benden:++ Hope şu anda vampir veya kurt değil. O şu anda sadece bir cadı. Eğer vampir kanı taşıyorken ölürsen vampir, kurt geni taşırken birini öldürürsen de kurt olursun. Zaten bunu hem TVD'de hem de TO'da sıkça dile getiriyorlar. Yalnız, şöyle bir şey var ki; cadılar vampir olduğunda cadı özelliklerini kaybeder ama bu kanun çoktan çiğnendi. Bir de şöyle bir şey söz konusu: Klaus hem vampir hem de kurttu, yani melezdi. Hayley de kurttu. Kurtluk genleri hem annede hem de babada var ve bu da genetik olarak Hope'a aktarıldı. Yani Hope genetik olarak aynı zamanda kurt. Klaus da anne tarafından bir cadı. Hope'a da genetik olarak bunu aktardığı için cadı olarak doğdu. Babasından da vampirlik genlerini aldığına göre; genetik olarak hem vampir, hem kurt hem de cadı. Bunu zaten biliyoruz. Asıl soru; Hope vampir ve kurt olunca cadı özelliği gitmesi gerekmiyor mu? Hope zaten kanında kurt ve vampir genlerini aynı anda taşıyor. Vampirlik sonradan kazanılırsa özelliğini kaybedeceğine göre ve Hope'da genetik olarak vampirlik taşıdığına göre cadı özelliğini kaybetmez. Aynı şey de kurtluk için geçerli olduğuna göre Hope hem kurt, hem vampir hem de cadı oluyor.Teorim bu kadar. Sıra sizde.

şöyle alacakaranlıkta bi vampir-insan velet doğmuştu burda da vampir-kurt velet dünyaya geldi. şayet diyelim ki vampir doğulmaz olunur mantığına girerseniz şunu sorarım " neden bu velete melez deniyor?". çünkü babası bi melez ve doğal olarak o da öyle. araya biraz gerçekçilik katarsak vampirlerin sadece görünümü değil metabolizmaları hücresel işlevleri de değişim gösteriyor bu da demek oluyor ki genler de bir takım değişimler oluyor e tabi bi de normalde üreyemiyorlar bu durumda gen olarak değişimlerden biri de o oluyor. ortaokulbiyoloji bilgime dayanarak söylüyorum ki arkadaşlar üremeyle aktarılan bozuk genler kalıtsal oluyor hooooppppp ne oldu bizim velet vampir-kurt geni aldı mı aldı hayırlı olsun. şimdi bu veletin soy ağacına bakar isek bu veledin ana tarafı cadı. ki cadılık filme göre aileden çocuğa geçen bir şey e doğal olarak bizim hope melezliği üçe katladı mı? ayrıca bi sahneyi hatırlatmak isterim ev tam patlayacak iken araba durdu. sevgili veledimiz hope un salak amcası büyücüydü o da veled ölsün diye uğraştığı için durdurmaz arabayı o sarışın kaltağı da umursamaz çünkü ihanet etmişti. geriye sevimli soylu bi amcamız var o da vampir olduğu için büyü yapamazdı. geriye bizim veled kalıyor. azıcık uzun oldu ama napalım artık idare edin ;)

yorumları okudum da şu da iyiymiş vmpir olmasa da vampir kanı üretiyo genlerinden dolayı ve ölürse vampir-kurt- cadı olacak teorisi de olabilirmiş

dizideki yeni favorim bu veled ve en nefret ettiğim o sarışın kaltak oldu. lan bütün vampir dizi-filmlerinde baş roldekinin hoşlandığı kız neden genel verici oluyor? biri de adam akıllı olsun ya.

Herkez vampirlik geni aktarılamaz demiş fakat vampirler zaten kısır oluyor yani daha aktarılıp aktarılmadığını bilemeyiz.Klaus bir melez olduğu için vampirliğini aktarabilir diye düşünüyorum.Hope yeni bir türün başlangıcıda olabilir.

TVD 'de de bir şekilde hem vampir hem cadı olunabildiğini biliyoruz. Hope da onlardan daha özel olduğuna göre Bence büyüyünce ölmeden ve öldürmeden bi cadı olarak yaşayacak. Ama ölür veya öldürürse anne ve babası gibi melez artı bir de cadı olacak ben böyle diyorum

Hope Tribird arkadaşlar yayalım

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık