"bu okullar insanları gerizekalıya dönüştürüyor." -freaks and geeks

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > sizce elena rolüne kimi alırlar(tabi elenayı yine canlandırırlarsa) ve elena nın tekrar canlanmasını istermisiniz

yeni konu aç sizce elena rolüne kimi alırlar(tabi elenayı yine canlandırırlarsa) ve elena nın tekrar canlanmasını istermisiniz

sorum başta yazıo düşüncelerinizi çok merak ediyorum benim teorim victoria justice çünkü acayip benziolar hatta birbirlerine görsel ikizim bile diyorlar ama sizin düşünceniz ne . ve kesinlikle elena canlansın yine çünkü bu tvd evt düşüncelerinizi bekliyorum

Senin açacağın konu başlığının... Spoilerın bir taraflarına koymuşsun.

tam olarak bilmem ama elena baş karekter illa koyallar

Ben daha 1.sezonu izliyorum ama spoilerdan elena'nın öldüğünü okumuştum... Daha 6.sezona gelene kadar çok var ama gelebilirsem ve 7.sezonda yani bu seneki sezonda elena olmazsa izlemem gibi (zaten çoğu kişi izlemez :))

spoi için sağol amk

ben spoiler için yazmadım ltfn hakaret etmeyin ozr dilerim

amk spoinin amına koymuşun

tam yazcaktım konunun hepsini okumamıştım bende victoria justice diye düşünüyorum gerçektende benziyolar victoria yı gördüğümden beri nina ya benzetiyom ya :)

sezonu bitirmedim ama elenayı başkası oynarsa aşırı malca olur

canlanacağını sanmıyorum canlanırsa da yerine başkasının geleceğini de sanmıyorum

bence canlandıracaklarsa benzerlik açısından lily collins'in kaşları inceltilse aşırı benziyo onu alırlar illa diriltilcekse de başka biri olarak döner ama tercihim dönmesin bok etmesinler ve büyük ricam damon başka birine aşık olmasın

Yukarı Çık